Положення про студентське самоврядування у ТДАТУ

Про студентське самоврядування у ТДАТУ

Кошторис студентського самоврядування 2017 р.

Студентське самоврядування ТДАТУ (презентація)

Посібник Студентське самоврядування для ‘чайників’

 

За найбільшою кількістю голосів з урахуванням вимоги 50% + 1 голос, за результати таємного голосування при обранні з числа студентів ТДАТУ до складу СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ТДАТУ, членами ради обрані:

1. ГОНЧАРОВ

Кирило Дмитрович

ГОЛОВА

СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ТДАТУ

МТФ,

4-ий курс,

22 СПМ

2. КОНДАКОВ

Іван Вікторович

Перший заступник голови

Студентської ради ТДАТУ,

заступник з організаційних питань,

(голова Організаційного сектору)

голова Козацького куреня ТДАТУ

Ф ІКТ,

4-ий курс,

41 МБ

3. БАРТИШ

Діана Ігорівна

Заступник голови

Студентської ради ТДАТУ,

заступник з роботи зі студентським активом коледжів (відокремлених структурних підрозділів ТДАТУ)

Ф ЕтаБ

3-ій курс

11 СПТ

4. ФЕНАГЕЄВА

Дар’я Костянтинівна

Заступник голови

Студентської ради ТДАТУ

з міжнародних зв’язків

(агітаційна група ун-ту)

Ф АТЕ,

4-ий курс

41 ХТ

5. ЯЦЕНКО

Віолета Вікторівна

Голова Сектору обліку,

СЕКРЕТАР – СКАРБНИК

Студентської ради ТДАТУ

ЕнФ,

3-ий курс

32 ЕН

6. Голова Студентської ради МТФ, ПІНЖАЄВА

Лілія Серверівна

Заступник голови

Студентської ради ТДАТУ

(за посадою)

МТФ

1-ий курс

12 АІ

7. Голова Студентської ради ЕнФ, РОГОЖКІН

Віталій Олегович

Заступник голови

Студентської ради ТДАТУ

(за посадою)

ЕнФ,

3-ий курс

32 ЕН

8. Голова Студентської ради Ф ЕтаБ

БАБЕШКО

Ганна Ігорівна

Заступник голови

Студентської ради ТДАТУ

(за посадою)

Ф ЕтаБ

3-ій курс

31 ОА

9. Голова студентської ради Ф ІКТ

ТРИВАЙЛО

Олександр Олексійович

Заступник голови

Студентської ради ТДАТУ

(за посадою)

Ф ІКТ

3-ій курс

31 МБ

10. Голова студентської ради Ф АТЕ

БІЛИЙ

Євгеній Віталійович

Заступник голови

Студентської ради ТДАТУ

(за посадою)

Ф АТЕ

4-ий курс

41 ОП

11. РОМАНЬКО

Михайло Євгенович

Голова Навчального сектору

Студентської ради ТДАТУ

ЕнФ,

3-ій курс

32 ЕН

12. КІНЧЕВСЬКА

Ганна Сергіївна

Співголова Навчального сектору

Студентської ради ТДАТУ

Ф ЕтаБ

3-ій курс

11 СФБ

13. КОРОЛЬОВА

Наталія Сергіївна

Співголова Навчального сектору

Студентської ради ТДАТУ

Ф АТЕ

3-ій курс

32ЕК

14. МОЛІНСЬКА

Ольга Олегівна

Голова Наукового сектору

Студентської ради ТДАТУ

Ф ЕтаБ,

4-ий курс

41 ОА

15. АЛЕКСЄЄВ

Сергій Васильович

Голова Сектору профорієнтації

Студентської ради ТДАТУ

(агітаційна група ун-ту)

Ф АТЕ

4-ий курс

21 САГ

16. СТОЯНОВА

Ганна Вікторівна

Співголова Сектору профорієнтації

Студентської ради ТДАТУ

(агітаційна група ун-ту)

МТФ

3-ій курс

32 ПМ

17. ГРЕДЖЕВ

Іван Віталійович

Співголова Сектору профорієнтації

Студентської ради ТДАТУ

(агітаційна група ун-ту)

Ф ЕтаБ

4-ий курс

41 ОА

18. КОВАЛЬОВ

Максим Віталійович

Голова Соціального сектору

Студентської ради ТДАТУ

ЕнФ,

4-ий курс

23 С ЕН

19. ІВОВА

Наталія Вікторівна

Голова Інформаційного сектору

Студентської ради ТДАТУ

(студентська ТЕЛЕ-РАДІО мережа)

Ф АТЕ,

2-ий курс

21 ОП

20. СТРАХОВА

Карина Сергіївна

Співголова Інформаційного сектору Студентської ради ТДАТУ

(студентська ТЕЛЕ-РАДІО мережа)

Ф ЕтаБ,

4-ий курс

41 МК

21. МИКУЛА

Дмитро Юрійович

Голова Студентського «Web-центру» Студентської ради ТДАТУ

(студентський розділ сайту ун-ту,

Студентський Web-сайт)

Ф ІКТ

2-ий курс

21 КН

22. МАНІТА

Даніїл Ігорович

Співголова Студентського «Web-центру» Студентської ради ТДАТУ

(студентський розділ сайту ун-ту,

Студентський Web-сайт)

Ф МТ

1-ий курс

12 АІ

23. СЛОБОДНЮК

Ірина Сергіївна

Голова Культурно-масового сектору

Студентської ради ТДАТУ

АТЕ,

2-ий курс

21 ЕК

24. КОБИЛКІН

Андрій Андрійович

Голова Спортивно-масового сектору

Студентської ради ТДАТУ

МТФ,

3-ій курс,

31 ПМ

25. ПИЛИПЕНКО

Владислав Русланович

Голова сектору КВН,

Студентської ради ТДАТУ, Капітан команди КВН «УТ-1» ТДАТУ

ІКТ,

5-ий курс,

11 МБ КН

26. ФІЛІН

Петро Олексійович

Співголова сектору КВН,

Студентської ради ТДАТУ

ІКТ,

5-ий курс,

11 МБ КН

27. КОРНІЙЧУК

Владислав Сергійович

Голова ДНД

Студентської ради ТДАТУ

МТФ

5-ий курс

11 МБ АІ

За найбільшою кількістю голосів з урахуванням вимоги 50% + 1 голос, за результати таємного голосування при обранні виборних представників з числа студентів до складу ВЧЕНОЇ РАДИ ТДАТУ, членами ради обрані:

  1. ГОНЧАРОВ Кирило Дмитрович, МТФ, 4-ий,22 С ПМ.
  2. ПІНЖАЄВА Лілія Серверівна, МТФ, 1-ий, 11 ІА.
  3. РОГОЖКІН Віталій Олегович, ЕнФ, 4-ий, 23 С ЕН.
  4. БАБЕШКО Анна Ігорівна, ФЕБ, 3-ій, 31 ОіА.
  5. БОНЧУЖНА Єлизавета Федорівна, ФЕБ, 4-ий, 41 МК.
  6. ТРИВАЙЛО Олександр Олексійович, ІКТ, 3-ій, 31 МБ.
  7. КОНДАКОВ Іван Вікторович, ІКТ, 4-ий, 41 МБ.
  8. БІЛИЙ Євгеній Віталійович, АТЕ, 4-ий, 41 ОП.

За найбільшою кількістю голосів з урахуванням вимоги 50% + 1 голос, за результати таємного голосування при обранні виборних представників з числа студентів до складу КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ТДАТУ, членами конференції обрані:

  1. ГОНЧАРОВ Кирило Дмитрович, МТФ, 4-ий, 22 С ПМ.
  2. ПІНЖАЄВА Лілія Серверівна, МТФ, 1-ий, 11 ІА.
  3. СЕЛЬСЬКА Анастасія Андріївна, МТФ, 2-ий, 21 ПМ.
  4. МАРЧЕНКО Валерія Володимирівна, МТФ, 2-ий, 21 ПМ.
  5. ФЕДЬКІН Вадим Андрійович, ЕнФ, 3-ій, 32 ЕН.
  6. РОГОЖКІН Віталій Олегович, ЕнФ, 4-ий, 23 С ЕН.
  7. ДЖАНТАТОВ Айдер Арсланович, ЕнФ, 4-ий, 41 ЕН.
  8. БІЛОНОЖКО Дмитро Вікторович, ЕнФ, 4-ий, 41 ЕН.
  9. БАБЕШКО Анна Ігорівна, ФЕБ, 3-ій, 31 ОА.
  10. БАРТИШ Діана Ігорівна, ФЕБ, 3-ій, 11 С ПТ.
  11. БОНЧУЖНА Єлизавета Федорівна, ФЕБ, 4-ий, 41 МК.
  12. СТОЄВА Тетяна Сергіївна, ФЕБ, 2-ий, 21 ОА.
  13. ТРИВАЙЛО Олександр Олексійович, ІКТ, 3-ій, 31 МБ.
  14. КОНДАКОВ Іван Вікторович, ІКТ, 4-ий, 41 МБ.
  15. МЕХТІЄВА Сабіна Маратівна, ІКТ, 1-ий, 11 ГМ.
  16. ДЕСЯТОВ Станіслав Владиславович, ІКТ, 4-ий, 41 МБ.
  17. БІЛИЙ Євгеній Віталійович, АТЕ, 4-ий, 41 ОП.
  18. СЛОБОДНЮК Ірина Сергіївна, АТЕ, 2-ий, 21 ЕК.
  19. ПЕРЕДЕРІЙ Катерина Олександрівна, АТЕ, 3-ій, 32 ОП.
  20. КОЛІСНІЧЕНКО Катерина Андріївна, АТЕ, 2-ий, 21 ХТ.