Положення про студентське самоврядування у ТДАТУ

Про студентське самоврядування у ТДАТУ

Студентське самоврядування ТДАТУ (презентація)

Посібник Студентське самоврядування для ‘чайників’

Кошторис студентського самоврядування 2018 р.

Кошторис студентського самоврядування 2019 р.

Кошторис студентського самоврядування 2020 р.

Положення про розгляд скарг студентів ТДАТУ 2019

 

Склад студентської ради ТДАТУ

1. ШАЦ Надія
Олександрівна
ГОЛОВА СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ТДАТУ АТЕ,
3-ій курс,
31 ЦБ
2. РУЧКА Владислав
Олегович
Перший заступник голови
Студентської ради ТДАТУ
ІКТ,
4-ий курс,
41 КН
3. СЛОБОДНЮК Ірина
Сергіївна
Заступник голови з організаційних питань, Голова Організаційного сектору АТЕ
4-ий курс
41 ЕК
4. ГОНЧАРЕНКО Єлизавета Михайлівна Заступник голови з загальних питань Голова сектору з міжнародних зв’язків АТЕ,
2-ий курс
21 ХТ
5. МАРТИНОВА Наталя
Олегівна
Секретар – скарбник
Студентської ради ТДАТУ
ФЕБ,
2-ий курс
21 МН
6. Голова Студентської ради МТФ,
ПІНЖАЄВА Лілія
Серверівна
Заступник голови
Студентської ради ТДАТУ (за посадою)
МТФ
3-ий курс
32 АІ
7. Голова Студентської ради ЕНФ,
СЛАВОВ Володимир
Вікторович
Заступник голови
Студентської ради ТДАТУ (за посадою)
ЕНФ,
4-ий курс
23 СЕЕ
8. Голова Студентської ради ФЕБ,
МАРЧЕНКО Екатерина
Юріївна
Заступник голови
Студентської ради ТДАТУ (за посадою)
ФЕБ
3-ій курс
31 ФБ
9. Голова студентської ради ІКТ,
КАБАЛЮК Дмитро
Сергійович
Заступник голови
Студентської ради ТДАТУ (за посадою)
ІКТ
4-ій курс
21 СГМ
10. Голова студентської ради АТЕ,
ШВЕД Євген
Олексійович
Заступник голови
Студентської ради ТДАТУ (за посадою)
АТЕ
4-ий курс
41 ЕК
11. ПЕЧЕРСЬКА Вікторія
Сергіївна
Огранізаційний сектор, Співголова сектору
Студентської ради ТДАТУ
ФЕБ,
4-ий курс
41 ЕП
12. КУБЕНКО Михайло
Петрович
Голова Навчального сектору
Студентської ради ТДАТУ
ІКТ
4-ий курс
41 КН
13. КРИВЦУН Євген
Володимирович
Голова Наукового сектору
Студентської ради ТДАТУ
ФЕБ
3-ій курс
11 СЕМ
14. ДУШИНА Марія
Андрісовна
Голова Культурно-масового сектору
Студентської ради ТДАТУ
АТЕ
2-ий курс
21 ХТ
15. СТРУКОВ Вадим
Сергійович
Голова Сектору профорієнтації
Студентської ради ТДАТУ
ЕНФ
3-ий курс
31 ЕЕ
16. ВАЩЕНКО Світлана
Олегівна
Співголова Сектору профорієнтації
Студентської ради ТДАТУ
ЕНФ
5-ий курс
12 МБ ЕЕ
17. ІВОВА Наталія
Вікторівна
Голова Інформаційного сектору
Студентської ради ТДАТУ
АТЕ,
4-ий курс
41 ОП
18. БОЙКА Микола
Андрійович
Голова Соціального сектору
Студентської ради ТДАТУ
ІКТ,
2-ий курс
21 КН
19. КРЕМНЕВА Катерина
Ігорівна
Співголова Соціального сектору та зв’язків зі студентським профкомом
Студентської ради ТДАТУ
ІКТ,
2-ий курс
21 КН
20. ТИХОВОД Віктор
Анатолійович
Голова Студентського «Web- центру»
Студентської ради ТДАТУ
АТЕ,
3-ий курс
11 САГ
21. КУЗЕКИН Тимофій
Володимирович
Голова Спортивно-масового сектору
Студентської ради ТДАТУ
АТЕ
4-ий курс
41 АГ
22. БУРДІН Віталій
Миколайович
Голова ДНД
Студентської ради ТДАТУ
МТФ
2-ий курс
21 АІ

 

Виборні представники з числа студентів
до складу ВЧЕНОЇ РАДИ ТДАТУ
Дата проведення виборів 05.12.2018 р.

Прізвище, ім’я, по-батькові,
факультет, курс, група
Виборний представник
1. ПІНЖАЄВА
Лілія Серверівна,
МТФ, 3-ій, 32 ІА
Виборний представник до складу
вченої ради ТДАТУ
2. СЛАВОВ
Володимир Вікторович,
ЕнФ, 4-ий, 23 С ЕЕ
Виборний представник до складу
вченої ради ТДАТУ
3. ШВЕД
Євген Олексійович,
АТЕ, 4-ий, 41 ЕК
Виборний представник до складу
вченої ради ТДАТУ
4. КАБАЛЮК
Дмитро Сергійович,
4-ий, 21 С ГМ
Виборний представник до складу
вченої ради ТДАТУ
5. МАРЧЕНКО
КатеринаЮріївна,
ФЕБ 3-ій, 31 ФБ
Виборний представник до складу
вченої ради ТДАТУ
6. СТОЄВА
Тетяна Сергіївна,
ФЕБ, 4-ий, 41 ОА
Виборний представник до складу
вченої ради ТДАТУ

Виборні представники з числа студентів
до складу КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
Дата проведення виборів 05.12.2018 р.

Прізвище, ім’я, по-батькові,
факультет, курс, група
Виборний представник
1. ПІНЖАЄВА
Лілія Серверівна,
МТФ, 3-ій, 32 АІ
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
2. ХАЛІЛОВА
Аміна Сулейманівна,
МТФ, 2-ий, 22 АІ
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
3. БУРДІН
Віталій Миколайович,
МТФ, 4-ий, 21 С АІ
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
4. ШВЕД
Євген Олексійович,
АТЕ, 4-ий, 41 ЕК
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
5. АЙБЕТОВА
Алія Гафуровна,
АТЕ, 4-ий, 41 ЕК
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
6. ІВОВА
Наталя Вікторівна,
АТЕ, 4-ий, 41 ЕК
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
7. ШУЛЬГА
Артем Сергійович,
АТЕ, 4-й, 41 АГ
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
8. СЛАВОВ
Володимир Вікторович,
ЕнФ, 4-ий, 23 С ЕЕ
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
9. ЯЦЕНКО
Віолетта Вікторівна,
ЕнФ, 1-ий. 12 МБ ЕЕ
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
10. ВОЛКОВА
Ілона Дмитрівна,
ЕнФ, 3-ій, 31 ЕЕ
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
11. ЦВЕНТУХ
МаксимЮрійович,
ЕнФ, 2-ий, 21 ЕЕ
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
12. КАБАЛЮК
Дмитро Сергійович,
ІКТ, 4-ий, 21 С ГМ
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
13. СЕМЕНОВ
Микита Олегович,
ІКТ, 1-ий, 11 КН
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
14. КРЕМНЄВА
Катерина Ігорівна,
ІКТ, 2-ий, 21 КН
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
15. НІКОНЕНКО
Олексій Андрійович,
ІКТ, 1-ий, 11 КН
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
16. МАРЧЕНКО
КатеринаЮріївна,
ФЕБ, 3-ій, 31 ФБ
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
17. ШИЛО
Анастасія Сергіївна,
ФЕБ, 31 МН
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
18. ПЕЧЕРСЬКА
Вікторія Сергіївна,
ФЕБ, 4-ий, 41 ЕП
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
19. МАРТИНОВА
Наталя Олегівна,
ФЕБ, 2-ий, 21 МН
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ
20. РУСІНОВ
Іван Миколайович,
МТФ, 4-ий, 23 С АІ
Виборний представник до складу
КОНФЕРЕНЦІЇ ТРУДОВОГО
КОЛЕКТИВУ ТДАТУ