NTbGgLikZukВиробнича практика за кордоном протягом літніх канікул або навіть довше – це поглиблення ваших професійних навиків у сфері сільського господарства, покращення рівня володіння іноземною мовою, безцінний досвід міжкультурного спілкування та додатковий заробіток  для вас.

Відбір учасників для участі в програмі практики за кордоном відбувається відповідно по Положення. Основі вимоги можна об’єднати в три пункти:

  • Ваша вмотивованість та психологічна готовність до роботи за кордоном.
  • Рівень володіння іноземною мовою, яка буде використовуватись під час роботи за кордоном. В основному це англійська мова, але є країни з німецькою або французькою мовою спілкування. Основна вимога – розмовна мова, достатня для повсякденного та професійного спілкування за сільськогосподарською тематикою.
  • Досвід роботи в сільському господарстві. Пригадайте, де ви проходили практики, можливо працювали вдома або під час літніх канікул у сфері сільськогосподарського виробництва. Ваша освіта теж вважається певним досвідом.

 

Для того, щоб практика за кордоном стала для вас реальністю треба пройти певні кроки:

1

Запишіться на співбесіду та підготуйтесь до неї

Заздалегідь продумайте, для чого вам потрібна практика за кордоном, який у вас досвід в сільському господарстві та підготуйтесь до співбесіди іноземною мовою.

2

Пройдіть співбесіду

Якщо ви попередньо записались, фахівці відділу запросять вас на найближчу співбесіду. В зазначений час прийдіть до Відділу та дочекайтесь вашої черги. За результатами співбесіди ви можете бути одразу відібрані для участі в програмі тої чи іншої практики, і в такому разі вам слід переходити до наступного етапу. Якщо за результатами співбесіди вам було рекомендовано покращити рівень володіння іноземною мовою або практичні навички, то вас запросять на наступну співбесіду. Використайте наданий час для того, щоб виправити недоліки.

3

Підготуйте комплект документів

Відповідно до обраної вами програми вам буде надано перелік документів, які необхідно підготувати для участі в програмі практики за кордоном. Рекомендуємо заздалегідь отримати закордонний паспорт. Відділ міжнародних зв’язків завжди допоможе вам з підготовкою необхідних документів. Вам також треба заповнити анкету-заявку на участь у програмі практики за кордоном та отримати дозвіл декана факультету на таку практику.

4

Отримайте розміщення

Як тільки ви надали координатору програми повний комплект документів, починається пошук місця практики за вашими вимогами. Як тільки таке місце буде знайдено, ви отримаєте повідомленні від координатора з інформацією про ваше розміщення – тобто місце, термін та умови практики. Цю інформацію ви маєте повідомити фахівцю Відділу міжнародних зв’язків для подальшого оформлення документів.

5

Погодьте вашу практику з деканатом

На цьому етапі вам треба остаточно погодити з деканом факультету термін практики та, можливо, питання дострокової здачі сесії. Після цього Відділ міжнародних зв’язків подає перший наказ щодо вашої участі в програмі практики за кордоном.

6

Отримайте візу

Як тільки ви отримаєте візу, Відділ міжнародних зв’язків подає другий і остаточний наказ щодо вашої участі в програмі практики за кордоном. До цього моменту часу ви повинні вирішити всі питання з достроковою здачею сесії, якщо є така необхідність.

7

Вирушайте на практику

Всі формальності вирішені і ви готові їхати на практику. Щасливої дороги та нових вражень і досвіду!

8

По завершенні практики повідомте деканат та надайте звіт

Ви маєте повернутись в Україну та приступити до навчання відповідно до дати практики затвердженої наказом ректора університету. В перший день після вашого повернення повідомте Відділ міжнародних зв’язків та ваш деканат про повернення, надайте звіт про практику.