На цій сторінці Ви знайдете інформацію про регулярні програми та конкурси на отримання міжнародних грантів для виконання спільних наукових досліджень або освітніх проектів. Окремі гранти на дослідження Ви також можете знайти в поточних оголошеннях новин.

Назва програми Тип Опис
erasmusplus Erasmus+ освітня Нова програма ЄС в галузі освіти/, підготовки, молоді та спорту на період 2014-2020 рр. Для країн-партнерів програми (включаючи Україну) відкривається низка можливостей для студентів, дослідників, працівників вищих навчальних закладів, молодіжних організацій та інших інституцій. Усі ці можливості фінансуються Європейським Союзом. Програма працює за трьома ключовими напрямами діяльності: КА1: Навчальна мобільність. КА2: Співпраця задля інновацій та обміну кращими практиками (Стратегічні партнерства, Альянси знань та Розвиток потенціалу). КА3: Підтримка реформування.
H2020 Горизонт 2020 наукова Нова програма ЄС з досліджень та інноваційної діяльності. Вона триватиме з 2014 року до 2020 року з загальним бюджетом близько 70 млрд євро. Програма Горизонт 2020 покликана об’єднати всі існуючі європейські ініціативи з досліджень та інновацій, які фінансуються через Рамкову програму з досліджень та інноваційного розвитку (РП), Рамкову програму конкурентоспроможності та інновацій (СІР) та Європейський інститут інновацій та технологій (ЕІТ). Таким чином, поєднуючи три окремі програми відбувається об’єднання галузі досліджень та інновацій. В той же час Горизонт 2020 робить акцент на соціальних викликах та дає більший доступ для усіх компаній, університетів, інститутів у країнах ЄС та за його межами.
Eureka наукова розвиток міжнародного співробітництва шляхом реалізації спільних проектів, метою яких є сприяння розвитку промислового, технологічного та наукового співробітництва