Умови проживання

Кожному іноземному студентові надається двох або тримісний номер в гуртожитку університету. Вартість проживання в гуртожитку в 2017-2018 навчальному році складе: 440грн. на місяць (5280 гривень / $ 176 на рік).

Студентам пропонуються комфортабельні номери блочного типу. Мається коридор, дві кімнати (на 2 і 3 чоловік), туалет з умивальником і душем в кожному блоці. Кожен студент має свій індивідуальний набір меблів: ліжко, шафа для одягу, стіл, стілець. На кожному поверсі гуртожитку є кухні, де студенти можуть готувати, приміщення з пральною машиною. Є холодильники на кухні.

Біля входу на першому поверсі завжди знаходиться черговий, який стежить за порядком цілодобово. Студент може звернутися до нього по будь-якому питанню в будь-який час.

 

 

Дозвілля та спорт

 

У нашому університеті, у вас буде багато можливостей, щоб зануритися в культуру і традиції українського народу.

На території кампусу, є центр культури і дозвілля, який допоможе вам у цьому.

Університетський спортивний комплекс «Таврія» надає освітні заходи для студентів в рамках роботи спортивних клубів, організації спортивних заходів. Основними спортивними секціями в останні роки є атлетична гімнастика, важка атлетика, волейбол, баскетбол, гирьовий спорт, футбол, боротьба, аеробіка, настільний теніс, і гандбол.

Комплекс відпочинку «Салют» на березі Азовського моря також надає відмінний відпочинок. Відвідайте щорічний зліт відмінників – кращих у навчанні та громадському житті студентів в кінці літа.