Новини

 • ERASMUS-logo-unoffic
  Молодіжний обмін Erasmus + “Together for Healthy Lifestyle”

  Громадська організація “ChangeLog Foundation” представляє Молодіжний обмін Erasmus + “Together for Healthy Lifestyle”, 22 – 29 жовтня 2017 року, с. Бакуріані, Грузія. Дедлайн для подачі аплікаційних заявок: 01.09.2017 року

 • 3a007117affc46ca8afe57b5681adddf.jpg.750x262_q85_crop-scale
  Прийом заявок на участь в програмі FutureLab Europe 2018 в Брюселі, Бельгія

  FutureLab Europe – це програма, яка має на меті зробити активну молодь  почутою! Дедлайн подачі заявок: 24 вересня 2017. Програма відкрита для молоді віком від 20 до 30 років, що є представниками країн-членів Ради Європи. Вартість: безкоштовно

 • timthumb-1
  Міжнародний студентський конгрес університету International Balkan University. До 10 серпня 2017

  Цього року Міжнародний студентський конгрес був організований на ідеї від студентів до студентів. З кожним роком конгрес розширює свої кордони, в цьому році конгрес буде організований на університетському рівні.

 • European-Commission
  Творчий конкурс від Європейської комісії до 8 вересня 2017 р.

  Конкурс на твір, організований Генеральним директором “Європейської комісії з єдиного ринку, промисловості та підприємництва”. Троє фіналістів безкоштовно поїдуть в Талін, щоб там позмагатися за перше місце. Там вони матимуть можливість представити свої роботи делегатам Асамблеї. Дедлайн – 8 вересня 2017 р.

 • logo-ECML
  Стажування в ECML

  Стажування в ECML ECML пропонує стажування, котре загалом триває 6 місяців, двічі на рік. Кандидати можуть обрати основну сферу за їхніми побажанями, в якій вони хочуть брати участь: організація заходів та зустрічей (Програма), документація та ресурси (ДР), веб-сайт Центру (веб-сайт) та фінанси і загальне управління (Адміністрація )