Loading Події
Find Події

Перегляд по подіям

Upcoming Події

Події List Navigation

Вересень 2018

Національна академія наук України оголошує конкурси на здобуття премій

Вересень 5 - Грудень 15

Національна академія наук України оголошує конкурси на здобуття премій: Оголошення. Конкурс на здобуття золотої медалі ім. Вернадського. Граничний термін подання робіт: 12.11.18 Оголошення_премії для молодих вчених і студентів. Граничний термін подання робіт на конкурс: 15.12.18 Оголошення_конкурс на премії імені видатних вчених. Граничний термін подання робіт на конкурс: 1.11.2018            - Положення про премії імені видатних вчених. - Циклічність присудження премій імені видатних вчених.  

Дізнайтеся більше »

ТДАТУ запрошує науковців до публікації своїх праць у наукових фахових виданнях із присвоєнням індексу DOI

Вересень 6 - Грудень 31

ТДАТУ запрошує науковців до публікації своїх праць у наукових фахових виданнях із присвоєнням індексу DOI: 1.«Праці Таврійського державного агротехнологічного університету» друковане видання, ISSN:2078-0877, http://journal.tsatu.edu.ua/index.php/pratsi/). 2.«Науковий вісник Таврійського державного агротехнологічного університету» (електронне видання, ISSN:2220-8674, http://journal.tsatu.edu.ua/index.php/visnyk). 3.«Збірник наукових праць Таврійського державного агротехнологічного університету (економічні науки), (друковане видання, ISSN:2519-884Х, індексується у наукометричній базі Index Copernicus, http://feb.tsatu.edu.ua/science/scientific-publications/).

Дізнайтеся більше »
Жовтень 2018

ТДАТУ оголошує прийом до аспірантури та докторантури на 2018-2019 навчальний рік

18.10.2018 - 02.01.2019

Таврійський державний агротехнологічний університет оголошує прийом на конкурсній основі до аспірантури та докторантури на 2018-2019 навчальний рік. Інформація щодо спеціальностей, термінів та документів;  Обсяги підготовки науково-педагогічних кадрів через аспірантуру, докторантуру за рахунок бюджетного фінансування у 2018 році.

Дізнайтеся більше »
Листопад 2018

Студенти запрошуються до участі у проекті “Агро-2019”

Листопад 20 - Грудень 31

Протягом листопада-грудня 2018 р. Фондом Бориса Колеснікова проводиться всеукраїнський освітній проект «Агро 2019». Цей конкурс націлений на студентів профільних вузів України, щоб підтримати їх прагнення реалізуватися в професії, перевірити знання і мотивувати майбутніх аграріїв для розвитку вітчизняної сільськогосподарської галузі. До участі в «Агро 2019» запрошуються студенти денної форми навчання і молоді фахівці від 17 до 25 років включно. Їм необхідно пройти онлайн-реєстрацію в проекті (http://kolesnikovfund.org/ru/agro-2019), далі конкурсантів чекають два відбіркові етапи (комплексне тестування з профільних предметів і захист власних бізнес-розробок…

Дізнайтеся більше »

ТДАТУ оголошує конкурс на заміщення посади доцента кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика

Листопад 28 - Грудень 28

Таврійський  державний  агротехнологічний університет оголошує конкурс на заміщення посади доцента кафедри обладнання переробних і харчових виробництв імені професора Ф.Ю. Ялпачика . Термін подачі документів на конкурс – 1 місяць  з дня опублікування оголошення. Заяву з додатком особового листка по обліку кадрів, автобіографію, копію трудової книжки завіреною за місцем роботи, копію паспорта, копію довідки про присвоєння  ідентифікаційного номера, фотокартки розміром 3х4см.-4шт., копію диплома про повну вищу освіту та додаток до нього, копії диплома наукового ступеня і атестату про присвоєння вченого звання,…

Дізнайтеся більше »
Грудень 2018

Підсумки студентського конкурсу “Винахід року”

Грудень 3 - Грудень 20

УВАГА! З 03 по 20 грудня 2018 року відбувається підведення підсумків студентського конкурсу «Винахід року». Просимо студентів, які одержали патенти у 2018 році, подати заяви у відділ з питань інтелектуальної власності та інформації (кімн. 9.209) до 20 грудня поточного року.

Дізнайтеся більше »

Фінал конкурсу “Краща аграрна практика”. Прохання проголосувати за студентів ТДАТУ!

Грудень 5 - Грудень 30

В період з 3 по 30 грудня проходить фінал конкурсу «Краща аграрна практика» на сайті http://agroportal.ua/ Звертаємось до вас та ваших родичів, друзів та знайомих з проханням прийняти активну участь в цьому процесі та віддати голос за наших студентів!

Дізнайтеся більше »
+ Експорт Listed Події