Loading Події
Find Події

Перегляд по подіям

Upcoming Події

Події List Navigation

Травень 2019

Проводиться анкетування серед науково-педагогічного працівників “Впровадження автономності українських закладів освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії”

Травень 7 - Червень 30

Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» проводиться анкетування серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти на тему «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії» повідомляємо, що анкети можна заповнити за посиланням: науково-педагогічні працівники – https://bit.ly/2Gtknki студенти- https://bit.ly/2VcjqGw Дослідження проводитиметься у травні – червні 2019 року на умовах повної анонімності. Просимо прийняти участь в дослідженні.

Дізнайтеся більше »

Запрошуємо на літній відпочинок до Кирилівки!

Травень 30 - Серпень 26

Увага! Увага! Увага! Сесія ще не завершилася, а ти вже мрієш про відпочинок, чи не так, друже? Наші вітання! Саме ти маєш змогу поїхати на бомбезний відпочинок до Кирилівки!️ На тебе чекає ціла неділя теплого моря, веселих ігор, спілкування та запальних танців! Все, що тобі потрібно зробити, це написати заяву у профкомі ТДАТУ (каб.1.108) та оплатити вартість путівки (1225 гривень) За всіма подробицями звертайтесь за телефонами: 098-624-30-25 (Таня) 097-550-17-59 (Надя)

Дізнайтеся більше »
Червень 2019

План заходів на червень-2019

Червень 3 - Червень 30

План заходів на червень:  План - червень 2019

Дізнайтеся більше »
+ Експорт Listed Події