Loading Події
Find Події

Перегляд по подіям

Upcoming Події

Події List Navigation

Січень 2021

Розпочато збір статей до опублікування у Науково-методичному збірнику ТДАТУ

Січень 13 - Квітень 25

Розпочинається збір статей до опублікування у Науково-методичному збірнику ТДАТУ. Статті, оформлені згідно вимог потрібно надіслати до 25 квітня 2021 р. на електронну адресу: nataliia.boltianska@tsatu.edu.ua Телефони для довідок: (067) 681-32-41 - Болтянська Н.І.

Дізнайтеся більше »

На кафедрі ТСС АПК розпочато збір статей до опублікування у Науковому віснику ТДАТУ (фахове видання категорії Б)

Січень 15 - Травень 20

Кафедра ТСС АПК розпочинає збір статей до опублікування у Науковому віснику ТДАТУ (фахове видання категорії Б) Статті, оформлені згідно вимог, та рецензію на статтю. потрібно надіслати до 15 травня 2021 р. на електронну адресу: nataliia.boltianska@tsatu.edu.ua Телефони для довідок: (067) 681-32-41 - Болтянська Н.І.

Дізнайтеся більше »

Наукова бібліотека запрошує кураторів до співпраці

Січень 21 - Травень 31
Лютий 2021

Запрошуємо до участі у І Всеукраїнській Інтернет-конференції студентів та молодих вчених «Science and innovations in the 21st century»

Лютий 15 - Травень 12

Запрошуємо студентів, магістрантів та молодих вчених взяти участь у І Всеукраїнській Інтернет-конференції студентів та молодих вчених «Science and innovations in the 21st century», яка відбудеться 12 травня 2021 року. Детальніше за посиланням.

Дізнайтеся більше »
Березень 2021

Україна починається з нас: проєкт наукової бібліотеки до 30-річчя Незалежності (план заходів)

Березень 23 - Серпень 30
Квітень 2021

План організаційних заходів Університету на квітень 2021 року

Квітень 1 - Квітень 30

План заходів квітень 2021

Дізнайтеся більше »

Запрошуємо до участі у IІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні проблеми інноваційного розвитку електричної інженерії»

Квітень 5 - Квітень 25

Запрошуємо до участі у IІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференці «Сучасні проблеми інноваційного розвитку електричної інженерії». Детальніше за посиланням.

Дізнайтеся більше »

Запрошуємо до участі у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції пам’яті В.В. Овчарова “Сучасний стан та перспективи розвитку електротехнічних систем”

Квітень 15 - Квітень 29

ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція пам’яті В.В. Овчарова "Сучасний стан та перспективи розвитку електротехнічних систем". Детальніше за посиланням.  

Дізнайтеся більше »

Увага! Конференція трудового колективу ТДАТУ

Квітень 15

15 квітня 2021 року о 14:00 відбудеться конференція трудового колективу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного (у режимі Он-лайн). Порядок денний: 1. Про погодження змін до Статуту Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. 2. Різне. Профком

Дізнайтеся більше »
Травень 2021

Запрошуємо до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації»

Травень 25 - Травень 27

Запрошуємо до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Розвиток сучасної науки та освіти: реалії, проблеми якості, інновації» Детальніше за посиланням.

Дізнайтеся більше »
+ Експорт Listed Події