Loading Події
Find Події

Перегляд по подіям

Upcoming Події

Події List Navigation

Січень 2023

Здобувачів ТДАТУ закликають до участі у конкурсі студентських наукових робіт

Січень 2 - Березень 31

Міністерство освіти і науки України разом із Національною комісією Україні у справах ЮНЕСКО та Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського оголосили конкурс студентських наукових робіт. Його мета – підтримка інтеграції України до європейського освітньо-наукового простору, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді. Приймаються лише самостійно підготовлені студентами наукові роботи, які є пріоритетними, інноваційними або пошуковими за своїм характером, відповідають одній з 11 обраних спеціальностей, виконані українською та англійською…

Дізнайтеся більше »
Лютий 2023

Список міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2023 році

Лютий 13 - Березень 31

Опубліковано перелік міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2023 році” Ознайомитися можна за посиланням.  

Дізнайтеся більше »

Запрошуємо до участі у щорічній науково-методичній конференції «Удосконалення освітньо-виховного процесу в закладі вищої освіти»

Лютий 21 - Травень 24

Запрошуємо вас узяти участь у щорічній науково-методичній конференції «Удосконалення освітньо-виховного процесу в закладі вищої освіти», яка відбудеться 24-25 травня 2023 р.

Дізнайтеся більше »
Березень 2023

Розкажи власну історію війни: проєкт для української молоді

Березень 20 - Березень 31

Українську молодь запрошують долучитися до проєкту «Розповісти наші історії: спогади молоді про стійкість і пошук прихистку». Метою проєкту є візуалізація історій про війну та життя в новому місці, а також взаємна підтримка через обмін досвідом між молоддю України та Німеччини. Участь у проєкті можуть узяти українці 18-35 років, які хочуть поділитися історіями власного досвіду переміщення через війну, ставши частиною міжнародного проєкту. За словами організаторів, підсумком участі у десятиденному тренінгу стане створення графічного роману. «На учасників чекає навчання методичним навичкам усної…

Дізнайтеся більше »
+ Експорт Listed Події