Студентське життя – відповідальний етап, який призначено пройти кожному, перш ніж стати фахівцем. Не варто недооцінювати важливості цього етапу. Дорога студента – це серйозний шлях через терні заліків і іспитів до великої мети – появі в світі ще одного висококваліфікованого фахівця.

Університет надає широкі можливості для розвитку та самореалізації кожної особистості. Студентам створено умови для самостійного вдосконалення знань у вільний від навчання час, розвитку їх захоплень.

Наші студенти беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, олімпіадах, творчих конкурсах, успішно виступають у змаганнях з різних видів спорту, а також проходять виробничу практику за кордоном. Усі студенти мають можливість спробувати себе у різноманітних наукових гуртках, клубах за інтересами, студентському самоврядуванні, культурно-масових заходах, КВН та спортивних секціях.

Тому студентське життя у ТДАТУ дуже різнобарвне. Тож сміливо вливайтеся в нашу дружню велику студентську сім’ю, проявляйте ініціативу та реалізуйте свій потенціал на повну.