scopuslogo

Новини

 • book-2304388_960_720
  Бібліотека переходить на літній режим!

  З 1 липня  по 31 серпня 2019 року наукова бібліотека переходить на літній режим! Користувачі обслуговуються з 9.00 до 12.00. Субота, неділя – вихідні дні!

 • 2
  ТОП-10 найпопулярніших публікацій науковців ТДАТУ за ІІ квартал 2019 року

  Наукова бібліотека представляє Топ-10 найпопулярніших публікацій в Інституційному Репозитарії ТДАТУ, які переглядалися найчастіше у ІІ кварталі 2019 року

 • заставка З Днем Конституції
  Оберіг нашої державності

  У перший місяць літа, 28 червня відзначається День Конституції України. День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Конституція – це основний державний документ, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування органів влади, виборчу систему, права й обов’язки держави, суспільства та громадян.

 • 123
  Публікаційний профіль науковців ТДАТУ у ІІ кварталі 2019 року

  Наукова бібліотека університету щоквартально проводить моніторинг публікацій науковців ТДАТУ у наукометричних базах Scopus та Web Of Science. Презентуємо результати моніторингу публікацій у ІІ кварталі.

 • заставка, день молоді
  Молодь – майбутнє країни

  День молоді — свято України, яке відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року N 323/94 «Про День молоді». Свято встановлене «На підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України».