Новини

 • День винахідника і раціоналізатора

  У третю суботу вересня в Україні відзначається День винахідника і раціоналізатора, який був заснований в 1994 році. Це свято було встановлено для підтримки всіх раціоналізаторів та винахідників нашої країни. Наукова галузь нашої країни щороку поповнюється новими розробками й винаходами в різних галузях.

 • Подарунок письменника Сергія Авдєєнка

  Відомий письменник, автор багатьох історико-документальних та художніх творів, уродженець Мелітополя Сергій Авдєєнко не вперше робить цінний дар із колекції своїх книг для наукової бібліотеки ТДАТУ. Цього разу він подарував книги про людей, які любили своє місто і прославили його у мистецтві, літературі, живописі.

 • Періодика аграрного спрямування

  Нині українська земля потребує кваліфікованих аграріїв, людей, які бережуть і обробляють її. Саме таких фахівців готує у своїх стінах Таврійськоий державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного. ТДАТУ – потужний осередок освіти і науки, зі своєю майже 90-літньою історію та сучасною матеріально-технічною базою.

 • Нові надходження за літній період 2021 р.

  До наукової бібліотеки надійшли:

 • Демократія – основа сучасної держави

  15 вересня відзначається Міжнародний день демократії, заснований в 2007 році Організацією Об’єднаних Націй. В цей день люди в усьому світі вшановують цінності свободи, поваги до прав людини, а також вільних і прозорих виборів. В Міжнародний день демократії проводиться широка просвітницька робота, якою протягом року займається спеціально заснований Фонд демократії.