scopuslogo

Новини

 • ЗАСТАВКА ВІД ВІЙНИ
  Від війни до спорту

  До Дня фізичної культури і спорту, який щорічно відзначається 14 вересня і до Всесвітнього дня студентського спорту – 20 вересня, наукова бібліотека підготувала тематичну виставку «Від війни до спорту».

 • 800px-maljuga
  Співробітники наукової бібліотеки вшанували пам’ять славетного випускника

  Днями виповнюється 101 рік з дня народження випускника Таврійського ДАТУ, Героя Радянського Союзу Миколи Семеновича Малюги.

 • заставка Довженко
  Перший поет кінематографу

  В історію вітчизняної і світової культури Олександр Довженко ввійшов як режисер і кінематографічний письменник – творець фільмів, які наше українське кіномистецтво зробили світовим, як автор кіноповістей, оповідань, п’єс, публіцистичних і мистецтвознавчих творів. Він з повним правом міг пророчо сказати про себе: «Я належу людству як художник».

 • куратор2018
  Наукова бібліотека – кураторам!

  Наукова бібліотека презентує План роботи літературно-музичної вітальні “Джерело” на 2019 рік та Перелік медіа-оглядів, тематичних бесід, краєзнавчих та інформаційних годин на 2019 – 2020 рр.

 • Котляревський, заставка
  Лицар української словесності

  9 вересня виповнюється 250 років від дня народження відомого українського драматурга Івана Петровича Котляревського. До ювілею видатного письменника наукова бібліотека підготувала тематичну виставку «Лицар української словесності», де  представлені видання: «Українські поети-романтики», Е. С. Шабловський «И. П. Котляревський», «Антологія української поезії», «Українська муза», «100 видающихся личностей в истории Украины», І. П. Котляревський «Енеїда».