WoS

Новини

 • Эмблема
  Стартував конкурс на доступ до SCOPUS та WEB OF SCIENCE

  Міністерство освіти і науки проведе ще один цикл передплати за кошти бюджету доступу до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science. Це рішення було прийнято після того, як МОН вивчило результати користування базами тими університетами, що виграли конкурс та були підключені в жовтні 2017-го.

 • РЕЖИМ РОБОТИ ЗАСТАВКА САЙТ
  Літній режим обслуговування читачів

  З 2 липня по 22 серпня 2018 р. наукова бібліотека переходить на обслуговування користувачів за літнім режимом роботи. Усі підрозділи обслуговують користувачів з 9.00 – 14.00. Бібліотека працює з 8.00 – 16.00

 • kindle-publishing
  Електронні видання у фондах бібліотеки за 2018 рік, вип. 1

  Наукова бібліотека презентує інформаційний бюлетень «Електронні видання у фондах бібліотеки: надходження за 2018 рік» 1 випуск.

 • konstit
  Конституція –  фундамент правової держави

  Конституція являє собою не тільки основний закон країни, але служить фундаментом її розвитку. Автором першої Конституції був гетьман Пилип Орлик, договір про встановлення вольностей та прав був підписаний на зборах Запорозького Війська у 1710 році.

 • заставка день молоді
  День молоді

             До Дня молоді, який в Україні у 2018 році відзначається 24 червня, наукова бібліотека підготувала експрес-виставку «День молоді», яка демонструється на абонементі навчально-наукової літератури.