Новини

 • В єдності – сила народу! День соборності України

  Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

 • 87_original
  Запрошуємо на перереєстрацію!

  Шановні читачі! В науковій бібліотеці розпочинається ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ. Просимо у зручний для Вас час завітати до бібліотеки до 1 березня поточного року, студентам заочної форми навчання – згідно графіку сесій. Для перереєстрації необхідно повернути книги або подовжити термін користування.

 • Дайджест періодичних видань. Випуск №6

  До читального залу наукової бібліотеки протягом січня продовжують надходити часописи різнопланової тематики: спеціалізовані, науково-виробничі видання, практичні посібники для аграріїв, журнал для власників готельного та ресторанного бізнесу: «Землевпорядний вісник», «Агроном», «Пропозиція», «Біоенергетика», «Академія гостинності», тощо.

 • У вирії подій – сторінками журналів з туризму і готельно-ресторанної справи

  До уваги викладачів та студентів! Повідомляємо, що наприкінці року до наукової бібліотеки ТДАТУ надійшли нові журнали з туризму та готельно-ресторанного бізнесу. Ознайомитися з цікавими і корисними статтями в журналах: «Міжнародний туризм», «Мир туризма», «Ресторатор», «Академія гостинності» можна переглянувши наступну презентацію. Паперовий варіант журналів зберігається у читальному залі бібліотеки. Презентація має інформаційний характер та стане корисною широкому колу […]

 • Нові видання у фондах наукової бібліотеки

  Наукова бібліотека презентує «Бюлетень нових надходжень».