Новини

 • 6-grudnya-den-zbrojnih-sil-ukraini-kartinki-1
  6 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

  Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято – День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го […]

 • img_4103
  ДЕНЬ КАФЕДРИ МОБІЛЬНІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ЗАСОБИ У НАУКОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ

  30 листопада в науковій бібліотеці пройшов інформаційно-діловий захід – День кафедри. Цього разу в гості до бібліотеки завітав колектив кафедри Мобільні енергетичні засоби.

 • 104326_57dfbc1d921c857dfbc1d92201
  УВАГА! НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДО НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ

  Петрига, О. М.  Економіка аграрного підприємства: навч. посібник / О. М. Петрига, Т. І. Яворська, Ю. О. Прус ; ТДАТУ. –  Мелітополь, 2016. – 498 с.

 • img_5360
  СЕМІНАР БІБЛІОТЕК ВНЗ ЗАПОРІЗЬКОГО РЕГІОНУ

  23 листопада фахівці наукової бібліотеки ТДАТУ взяли участь у науково-практичному семінарі «Інформаційне забезпечення користувачів ВНЗ. Інформаційна взаємодія бібліотеки та університету». Семінар, який відбувся у бібліотеці Запорізького медичного університету, зібрав фахівців бібліотечної справи з 7 вишів області.

 • img8
  ГОЛОД – ОЧИМА БОЛЮ, УСТАМИ ГНІВУ

  До Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933рр., який відзначається щорічно в четверту суботу листопада, наукова бібліотека підготувала тематичну виставку «Голод – очима болю, устами гніву». На виставці представлені документальні, періодичні та художні видання про геноцид, який проводила тодішня тоталітарна влада щодо українських селян.