scopuslogo

Новини

 • kyrylo_i_mefodiy
  День слов’янської писемності і культури

  В Україні День слов’янської писемності й культури встановлено відповідно до Указа Президента України від 17 вересня 2004 року № 1096/2004 і відзначається щорічно 24 травня.

 • ЗАСТАВКА СІКОРСЬКИЙ
  Підкорювач небес – Ігор Сікорський

  До 130-річчя від дня народження талановитого авіаконструктора І. І. Сікорського, наукова бібліотека підготувала експрес-виставку «Людина, яка втілила мрію».

 • оголошення Діалоги культур
  Фестиваль «Діалоги культур» у ТДАТУ

  До Всесвітнього дня культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку з 13 по 22 травня в ТДАТУ проходив FEST «Діалоги культур», в рамках якого проходила декада культур «Інтеркультурний Мелітополь. Інтеркультурний університет».

 • depositphotos_30847169-stock-photo-love-poland-heart-flag-icon
  День польської культури «Чарівниця Европи»

  Сьогодні в ТДАТУ – день польської культури «Чарівниця Европи». До вашої уваги пропонуються локації: тематична виставка «Палітра культур України» (демонструється – наукова бібліотека – читальний зал), інформаційна виставка (головний корпус, перший поверх), зона фуд-корту -студкафе запрошує скуштувати польські смаколики.

 • 1359706835_petlyura1
  Відомі постаті. Симон Петлюра

  До 140-річчя від дня народження видатного українського державного та громадського діяча, Голови Директорії Української Народної Республіки, Головного Отамана Армії УНР Симона Петлюри, наукова бібліотека підготувала експрес-виставку «Відомі постаті. Симон Петлюра». На виставці представлені видання: С. Литвин «Суд історії», В. А. Савченко «Симон Петлюра», В. Іванис «Симон Петлюра – президент України», В. Ф. Верстюк «Симон Петлюра […]