scopuslogo

Новини

 • 102935_1462688975_1
  З Днем сільського господарства!

  Шановні працівники сільського господарства! Прийміть щирі вітання з професійним святом! Бажаємо вам гарних, рясних врожаїв, щоб погодні умови завжди сприяли цьому! Нехай сільське господарство розвивається швидкими темпами, а ваша сфера діяльності приносить вам задоволення і благополуччя! Удачі, здоров’я і успіху в справах!

 • den_studenta
  З Міжнародним днем стутента!

  Шановне студенство! Від щирого серця вітаємо вас з Міжнародним днем студента! Бажаємо вам примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку! Віримо у ваше щасливе майбутнє, у щасливе майбутнє рідної України!  

 • ЗАСТАВКА
  Колоситься праця щедрою нивою

  З давніх-давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо свято працівників сільського господарства.

 • заставка толерантність
  Толерантність – шлях до згоди

  Наукова бібліотека до Міжнародного дня толерантності, який відзначається 16 листопада, підготувала експрес-виставку, що демонструється на навчально-науковому абонементі. На виставці представлені видання підіймають такі питання, як «Толерантність: через бібліотеки – до миру і злагоди», «Динаміка ксенофобії й антисемітизму в Україні», «Будьмо толерантні».

 • IMG_5281
  Взаємодія бібліотеки та кафедри Вища математика і фізика

  14 листопада 2018 року в науковій бібліотеці пройшов інформаційно-діловий захід «День кафедри» для викладачів кафедри Вищої математики і фізики.