23302_1000База даних “Книгозабезпеченість навчального процесу” почала формуватися з 2011 року.

База має таку підпорядкованість: Факультет – Кафедра – Дисципліна – Спеціальність – Семестр – Дисципліна – Перелік літератури (основна, додаткова).

Пошук у БД ведеться за такими ознаками: назва, прізвище авторів, ключові слова, взяті з назви публікації, рік видання, мова.

Наразі база даних нараховує майже 18 тис. записів.

Наукова бібліотека приділяє велику увагу формуванню електронних інформаційних ресурсів, надає доступ до друкованих та електронних інформаційних видань, сприяє підвищенню якості навчання та науково-дослідної роботи, електронній доставці інформації користувачам. Таким чином, наявність БД “Книгозабезпеченість навчального процесу” удосконалює процес аналізу книгозабезпеченості та є основою політики комплектування ЗВО, а Електронна бібліотека суттєво впливає на книгозабезпеченість дисциплін.

З питань отримання інформації, щодо забезпечення навчальних дисциплін  просимо звертатися до провідного бібліотекаря з книгозабезпеченості –  (наукова бібліотека, ІІ поверх, каб № 21), або за e-mail: lib.nauka@tsatu.edu.ua