Google Scholar постійно удосконалює вимоги щодо оформлення профіля науковця. Пропонуємо ознайомитись з останніми змінами та внести корективи до своїх профілів.

Алгоритм редагування Профілю науковця в Google Scholar

1. Зайти на веб-сайт Google Scholar за посиланням https://scholar.google.com.ua/schhp?hl=uk.
  2. Увійти у власний обліковий запис Google . Вхід у обліковий запис здійснюється за допомогою пошти, на яку ви реєстрували профіль.
  3. Вибрати розділ «Мій профіль».
  4. Редагування профілю (* в якості прикладу):
  • Вкажіть своє повне ім’я та прізвище українською – Сергій Бойко*;
  • Через косу лінію вкажіть транслітерацію ім’я та прізвища – Сергій Бойко / Serhii Boiko*;
  • Додайте індентифікатор ORCID, з наступним синтаксисом без проґалика (ORCID: 0000-0000-1234-4321)*;
  • Додайте інституціональний профіль ТДАТУ та його англомовний варіант – Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного / Dmytro Motornyi Tavria state agrotechnological university;
  • Підтвердження профілю науковця повинно буди тільки в інституціальному домені – @tsatu.edu.ua;
  • Використовуйте у розділі Сфера зацікавлення ключові слова (до 5 слів чи словосполучень) українською та англійською мовами.
  1. У профілі науковця обов’язкова наявність світлини.
  2. Редагування розділу Співавтори:
  • Якщо програма пропонує вам додати співавторів, перевірте, чи дійсно ви співавтори і поставте +, якщо ні, то ставите – .
  1. Редагування наукових публікацій:
  • Перевірте кожну роботу, яка додана у ваш профіль. Усі публікації, які не належать вашому авторству, повинні бути видалені!
  • Запис публікації в профілі не повинен бути ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ (статтю «СТРАТЕГІЯ КОНТЕНТ-МАРКЕТИГУ» замінити на «Стратегія контент -маркетингу»)*;
  • Перевірте правильність написання назви статті, назви журналу, рік виходу, номер, сторінки;
  • Якщо система не знайшла всі ваші праці, необхідно вибрати функцію Додати статті вручну і заповнити запропоновану форму;
  • Студентські публікації, де ви є науковим керівником, з профілю Google Scholar необхідно видалити.
  1. Якщо у вас є два чи більше профілів, необхідно залишити тільки один профіль, який буде відповідати вище переліченим вимогам. Наявність декількох профілів карається видаленням всіх профілів дослідника із системи, що автоматично впливає на особистий рейтинг науковця і рейтинг установи.

З усіма питаннями щодо редагування профілю, просимо звертатись до наукової бібліотеки, каб. 20.

Телефони 44-03-31, 2-73 (внутрішній).

Наталья Семенюк

зав. відділом науково- бібліографічної