Соціальні мережі для науковців:

Асоціація докторів філософії

Блог Романа Радейка

Лабораторія Ефективних Досліджень

Українські наукові журнали

Українська кухня наукових публікацій

Українські науковці у світі

КОНФЕРЕНЦІЇ, ГРАНТИ, ВАКАНСІЇ

Academia.edu  

Блог Пан бібліотекар:

 ResearchGate   —  міжнародна соціальна мережа англійською мовою, присвячена дослідницькому процесу.  Ідея  створення мережі – сприяння проведенню досліджень шляхом комунікації, тобто користувач може задавати питання колегам, що цікавляться схожими проблемами. Окрім того, мережа публікує списки наукових конференцій по всьому світу, пропонує користувачам розділ, присвячений вакансіям в різних наукових інституціях. Також можна публікувати власні наукові доробки та знайомитись з чужими. Сайт рекламує себе як ресурс, що дозволяє не тільки знайти однодумців та колег, але й коллабораторів для  втілення ваших ідей у життя.

Соціальна наукова мережа  – доступна українською, російською та англійською мовами. Серед різноманітних сервісів, що пропонуються ресурсом – детальний розділ грантів, що  постійно оновлюється, а також не менш детальний список наукових конференцій. Розділи охоплюють різні країни, а пошук можна здійснювати за територіальною ознакою, тематикою чи форматом. Можна додавати власні конференції. Наявні також: список наукових вакансій; статті та інтерв’ю вчених. Соціальна складова включає створення про файлу і доволі активний обмін коментарями.

Ukrainian Scientists Worldwide  – учасники цієї мережі створюють свої профілі, приєднуються до груп за науковими інтересами, беруть участь у форумах з дискусійних тем. Зараз у мережі зареєстровано більше трьох тисяч учасників (з понад 20 країн), які створюють блогові записи. На сайті також постійно публікуються тематичні  новини, інформація про наукові заходи, фонди, гранти, стипендії тощо.