За допомогою служби електронної доставки документів (ЕДД) Ви можете зробити замовлення на електронні копії таких видів документів із наших фондів:  статті з газет і журналів, карти, атласи, окремі частини книг (до 15 стор.), опис винаходів до патентів і авторських свідоцтв: (СРСР, Росії, України), міждержавні та міжнародні стандарти а також нормативні документи України по стандартизації.

Порядок виконання замовлення

1. Замовлення надсилається електронною поштою до служби ЕДД за адресою: lib.nauka@tsatu.edu.ua або його ви можете оформити у НБ 2 поверх, каб. 20. Лист може бути написаний у вільній формі. Користувач вказує ключові слова запиту, (не більше 5). Формат документа А4, обсяг не перевищує 2 Mb.

2. Електронні копії документів пересилаються e-mail за вказаною користувачем адресою. Після одержання інформації прохання відправити повідомлення про її отримання.

3. Увага! Послуга надається тільки аспірантам та викладачам ТДАТУ.

4. Отримані з бібліотеки електронні копії видань дозволяється використовувати тільки для наукових та освітніх цілей. Забороняється: тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій іншій формі, крім одноразового роздруку електронного файлу, передавати на будь-якій основі отримані копії іншим особам.

5. Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів, відповідно до чинного законодавства, несе користувач.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення