SNF06114

 

 

КЮРЧЕВ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

доктор технічних наук, професор

 

Контакти:

тел. (0619) 42-06-18

e-mail: office@tsatu.edu.ua

БІОГРАФІЯ

Сергій Володимирович Кюрчев народився 27 квітня 1977 року у м. Мелітополь Запорізької області.

У 1999 р. закінчив Таврійську державну агротехнічну академію (ТДАТА) за спеціальністю «Механізація сільського господарства».

Подальша трудова діяльність Сергія Володимировича пов’язана з Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного.

З 1999 р. по 2003 р. займав посади асистента кафедри механізації тваринництва, а потім кафедри тракторів та автомобілів.

У 2003 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» у Луганському національному аграрному університеті.

З 2004 – 2005 рр. – старший викладач кафедри тракторів та автомобілів.

З 2005 р. – доцент кафедри технології конструкційних матеріалів, з 2006 р. – завідувач кафедри.

З 2008 – 2021 рр. займав посаду декана механіко-технологічного факультету.

У 2016 р. присвоєне вчене звання професора кафедри технологій конструкційних матеріалів.

2016 рік – увійшов до складу галузевої науково-методичної комісії сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України зі спеціальності 208 «Агроінженерія».

У 2019 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук у спеціалізованій вченій раді Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» НААН України.

У листопаді 2021 р. колективом університету обраний на посаду ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 23 грудня 2021 року № 505-к Сергія Володимировича Кюрчева, доктора технічних наук, професора призначено на посаду ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного строком на п’ять років з 24 грудня 2021 року до 23 грудня 2026 року як обраного за конкурсом на умовах, викладених в контракті.

НАУКОВА РОБОТА

Свою педагогічну діяльність Сергій Володимирович активно поєднує з наукою. Професійний і науковий інтерес – промислова гідравліка та пневматика; триботехніка; новітні технології в області обладнання переробних та харчових виробництв та зберігання сільськогосподарської продукції із застосуванням сучасних підходів.

Учасник багатьох міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій та конгресів, присвячених питанням промислової гідравліки та пневматики. Автор та співавтор понад 200 публікацій, у т.ч. індексованими наукометричними базами Scopus та Web of Science.

Під його керівництвом захищено 5 кандидатських дисертацій.

У складі групи освітян бере участь з розробленні стандартів вищої освіти України.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Сергій Володимирович проводить велику роботу на громадських засадах. З 2010 він обирається депутатом Мелітопольської міської ради. З 2020 року він був обраний втретє і сьогодні очолює постійну депутатську комісію з гуманітарних питань, боротьби з корупцією, законності, регламенту, депутатської діяльності та етики міськради.

ВІДЗНАКИ ТА НАГОРОДИ

Подяка Міністерство освіти і науки України (м. Київ, 2018 р.).

Грамота департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації (м. Мелітополь, 2021 р.).

Почесна грамота. Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області (м. Мелітополь, 2021 р.).

ФОТОГАЛЕРЕЯ