19.04.2018

За результатами опитування студентів ТДАТУ щодо «Корупції у ВНЗ» 18 квітня було проведене засідання, на якому були обговорені питання антикорупційних дій.

На засіданні були присутні: ректор університету, член-кореспондент, д.т.н., професор Кюрчев В.М., перший проректор, к.т.н. Скляр О.Г., проректор з НПР, к.т.н., доцент Ломейко О.П. а також декани факультетів та завідуючи кафедр.

Володимир Миколайович Кюрчев звернувся до присутніх вступним словом, наголосив на важливості сьогоднішнього засідання. Далі, слово надали проректору з НПР. Олександр Петрович Ломейко розповів про результати анонімного анкетування та  зазначив що таке опитування є дуже корисним, завдяки цьому можна виявити корупційні дії.

Наприкінці наради Кюрчев В.М. звернувся до деканів та дав розпорядження провести оперативні наради з викладачами та співробітниками університету, щоб донести до відома викладачів відповідальність та наслідки корупційних дій.