Шановні абітурієнти, майбутні фахівці, магістри й аспіранти!

Rektor2

Зараз ви стоїте перед вибором, можливо, найголовнішим у своєму житті – ким стати, яку спеціальність вибрати? Перед вами безліч доріг, і я щиро бажаю, щоб вибравши свою, ви йшли по ній до кінця, не знаючи розчарування і втоми!

Таврійський державний агротехнологічний університет славиться своїми досягненнями, науковими виданнями, освітянськими традиціями, якістю навчання, співпрацею із зарубіжними організаціями та університетами. ТДАТУ широко відомий не тільки в Україні, а й за кордоном.

Наші викладачі – справжні професіонали своєї справи з багатим досвідом щодо підготовки високоякісних фахівців. Вивчення актуальних предметів важливо не лише для професійної діяльності, а й для загального розумового розвитку, високого рівня інтелекту, потенціальних розумових можливостей та рівня володіння методами самостійної пізнавальної діяльності.

Читати далі...

Новини

 • Вступник
  До уваги вступників 2018 року!

  На сторінці приймальної комісії Таврійського державного агротехнологічного університету розміщено інформацію про перелік конкурсних предметів ЗНО, необхідних для вступу на спеціальності освітнього рівня бакалавра у 2018 році. Ознайомитися з переліком конкурсних предметів можна за посиланням

 • ТДАТУ
  Розпочато другий тур вступної кампанії 2017 року заочної форми навчання

  Шановні вступники! Таврійський державний агротехнологічний університет оголошує набір здобувачів вищої освіти освітніх ступенів бакалавра та магістра заочної форм навчання.

 • Початок прийому документів для вступу на освітній рівень магістра

  В Таврійському державному агротехнологічному університеті з 3 липня 2017 року розпочався прийом заяв та документів для вступу на освітній рівень магістра денної та заочної форми навчання.   Документи, необхідні для вступу: – копія документа про освіту (диплома бакалавра) та додатка до нього; – 3 копії паспорта та ідентифікаційного коду; – копія посвідчення про приписку до […]

 • Оприлюднено рейтингові списки вступників освітнього рівня бакалавра заочної форми навчання

  З рейтинговими списками вступників, рекомендованих до зарахування в ТДАТУ за кошти фізичних та юридичних осіб на освітній рівень бакалавра заочної форми навчання, можна ознайомитись за посиланням :   http://www.tsatu.edu.ua/pk/vstup/rejtynh-ta-zarahuvannja/   Для того, щоб бути зарахованим на навчання, вступникам необхідно до 7 листопада 2016 року подати до приймальної комісії оригінали документів.

 • Прийом документів для вступу на освітній рівень «Бакалавр» заочної форми навчання

  В Таврійському державному агротехнологічному університеті з 17 жовтня розпочався прийом заяв та документів для вступу на освітній рівень бакалавра заочної форми навчання. Заяви та документи приймаються в паперовій формі в аудиторії 3.101 (третій корпус ТДАТУ, І поверх). Документи, необхідні для вступу: – документ про освіту (атестат, диплом) та додаток до нього; – сертифікат зовнішнього незалежного […]

Анонси події

There are no upcoming Події at this time.