6.1

Ви належите до типу людей, які легко контактують із природою та живими істотами. Такі особистості турбуються про навколишнє середовище та прагнуть покращувати його стан. Для того, щоб найкращим чином реалізувати себе у професійній сфері, прекрасно підійде напрям «Агрономія», адже ця унікальна спеціальність дозволить отримати знання рослинника та садівника, ґрунтознавця та землероба, мікробіолога та селекціонера.

Обравши навчання на спеціальності «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство», Ви отримаєте можливість глибоко розуміти біологію рослин, управління життям плодових, ягідних та овочевих культур, дізнаєтесь як з маленького насіння або гілочки вирощувати корисні та смачні овочі та фрукти.

Сучасним тандемом взаємодії людини з природними екосистемами є реалізація за напрямом  «Екологія». Навчання за цією спеціальністю передбачає вивчення біорізноманіття (флори, фауни), проведення натурних спостережень, відбір проб води, ґрунту та повітря. Прагнення поширювати практику відповідального ставлення до навколишнього середовища та звернення уваги інших на екологічні аспекти регіону будуть зажадані у розвитку проєктів «Зеленого туризму».

6.1

Одним із напрямів, що відповідає Вашому типу особистості, є «Агроінженерія». Діяльність агроінженера, пов’язана із виробництвом сільськогосподарської продукції (вирощування культурних рослин, овочів, фруктів) і продуктів тваринництва (розведення птахів і тварин). Ця робота здійснюється як у виробничих приміщеннях (теплицях, фермах тощо), так і на свіжому повітрі. Ви зможете знаходитись у постійному тандемі з природними екосистемами.
Людина такого типу мислення може бути геологом, картографом, метрологом. Прекрасним варіантом для Вас є вибір спеціальності «Геодезія та землеустрій», що передбачає отримання комплексних знань із геології та картографії. Фахівці цієї сфери здійснюють моніторинг, систематизацію та прогнозування картографічної інформації, а також працюють у сфері земельного кадастру, виділенні земельних ділянок різних категорій (сільськогосподарські, природоохоронні, під забудову тощо).

Якщо Вас цікавить проблематика переходу енергетики в бік чистих та безпечних відновлюваних джерел, то зверніть увагу на сферу електроенергетики, електротехніки та електромеханіки. Цей напрям розглядає питання використання відновлювальної енергетики, що на сьогодні є актуальним трендом. Це дасть Вам можливість у подальшому допомогти міжнародній спільноті вирішувати проблему зміни клімату.

Обравши спеціальність «Цивільна безпека», Ви зможете кваліфіковано аналізувати й оцінювати потенційні небезпеки для навколишнього середовища, передбачати екологічно збалансовану діяльність, застосовувати сучасні тенденції розвитку технологій захисту довкілля від небезпек техногенного і природного характеру.

6.1

Опанування комп’ютерними науками дасть можливість опанувати інструменти цифровізації (такі, як технології штучного інтелекту, обробки великих даних) та інтегрувати результати до системи моніторингу навколишнього середовища, здійснювати моделювання, прогнозування та контроль екологічних систем. А вибір напряму «Комп’ютерне проєктування та дизайн» дозволить навчитись аналізу, прогнозуванню, методиці концептуального проєктування об’єктів дизайну з урахуванням функціональних, технічних, технологічних, екологічних та естетичних вимог у проєктних організаціях, діяльність яких пов’язана з природними об’єктами.

Ви зможете реалізуватися в екологічних проєктах, бізнесі, пов’язаному зі сферами лісної та садової промисловості, працювати на підприємствах, діяльність яких спрямована на покращення навколишнього середовища. В такому випадку Вам підійдуть напрями, пов’язані з управлінням та економікою. Навчання за спеціальністю «Економічний консалтинг» дозволить опанувати сучасні знання законів бізнесу та кон’юнктури ринку. Обравши напрям «Маркетинг», зможете опанувати мистецтво просування продукції агропромислового комплексу, харчової промисловості, інших організацій, діяльність яких пов’язана з реалізацією екологічних проєктів.

6.1Якщо у Вас є прагнення створити власний бізнес у сферах, пов’язаних з екологією та навколишнім середовищем, Ви це зможете втілити у життя, отримавши знання сфери підприємництва та бізнес-технологій. Опановуючи знання у сфері готельно-ресторанної справи, Вам краще звернути увагу на розвиток підприємств, що здійснюють свою діяльність у рекреаційних зонах або позиціюють себе як організації, що дотримуються принципів відповідального ставлення до навколишнього середовища.

В разі, якщо Вас турбують питання якості харчування та безпечності підприємств харчової промисловості, то Вам підійде напрям «Харчові технології».

Якщо до того ж Ви маєте лідерські здібності, то отримання знань в галузі менеджменту та публічного адміністрування сприятиме розвитку потенціалу до створення громадських ініціатив та управління проєктами, спрямованими на покращення навколишнього середовища регіону. В разі, якщо Ви бачите себе у таких напрямах, як «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік та оподаткування», «Комп’ютерний iнжинiринг переробних і харчових виробництв», то для роботи Вам краще підійдуть  підприємствах та організаціях, діяльність яких пов’язана з ландшафтним дизайном, лісовим господарством, екологічними проєктами, ветеринарією, дослідженнями флори та фауни, зоології, ботаніки тощо.