Вітаємо

Вас на сайті кафедри експлуатації та технічного сервісу машин заснованої 15 серпня 2022 року шляхом об'єднання кафедр машиновикористання в землеробстві та технічного сервісу та систем в АПК. Кафедра є однією з базових кафедр механіко-технологічного факультету...

Детальніше про кафедру

Вітаємо

Новини

 • З ДН вітаємо Т.Ю.Реву!
  З Днем народження вітаємо Тетяну РЕВУ!

  З Днем народження вітаємо провідного інженера кафедри експлуатації та технічного сервісу машин Тетяну Юріївну РЕВУ!

 • Засідання_кафедри_ЕТСМ
  Засідання кафедри ЕТСМ в серпні

  23 серпня 2023 року відбулось перше засідання кафедри ЕТСМ в новому 2023-24 навчальному році. Обговорення проходило в он-лайн форматі на комунікаційній платформі ZOOM. На порядку денному стояли наступні питання: Про організацію освітнього процесу на кафедрі у поточному навчальному році. Затвердження плану роботи кафедри. Затвердження робочих програм дисциплін, що викладаються на кафедрі. Затвердження методичних вказівок з дисциплін, що викладаються […]

 • Вітаємо С.В. Дерезу з ДН!
  Вітаємо Сергія Володимировича Дерезу з Днем народження!

  Вітаємо Сергія Володимировича Дерезу заступника декана механіко-технологічного факультету ТДАТУ, старшого викладача кафедри експлуатації та технічного сервісу машин з Днем народження!

 • Вітаємо В.П. Кувачова з обранням деканом МТФ!
  Вітаємо доктора технічних наук, професора Володимира Петровича Кувачова з обранням на посаду декана МТФ!

  Вітаємо доктора технічних наук, професора кафедри експлуатації та технічного сервісу машин Володимира Петровича Кувачова з обранням на посаду декана механіко-технологічного факультету!

 • Вітаємо Р.В. Скляр з ДН!
  Вітаємо Радмілу Вікторівну Скляр з Днем народження!

  Вітаємо Радмілу Вікторівну Скляр завідувачку відділу моніторингу якості освітньої діяльності ТДАТУ, кандидата технічних наук, доцента кафедри експлуатації та технічного сервісу машин з Днем народження!

 • Вітаємо Т.С. Чорна з ДН!
  Вітаємо Тетяну Сергіївну Чорну з Днем народження!

  Вітаємо Тетяну Сергіївну Чорну кандидата технічних наук, доцента кафедри експлуатації та технічного сервісу машин з Днем народження!

 • doktor-filosofiyi-gm-prohramy-2023
  Акредитовано ОНП «ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ», гарант д.т.н., проф. Д.П. Журавель

  Акредитація ОНП «ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти за спеціальністю 133 «Галузеве машинобудування» галузі знань 13 «Механічна інженерія». Кваліфікація: доктор філософії з галузевого машинобудування Акредитація освітньої програми, це оцінювання якості освітньої програми та освітньої діяльності закладу вищої освіти за цією програмою на предмет відповідності стандарту вищої освіти, спроможності виконання вимог стандарту, а також досягнення заявлених у програмі результатів […]

 • Вітаємо В.М. Кюрчева з ДН!
  Вітаємо Володимира Миколайовича Кюрчева з Днем народження!

  Вітаємо Володимира Миколайовича Кюрчева радника ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, доктора технічних наук, професора кафедри експлуатації та технічного сервісу машин з Днем народження!

 • Подяка_ЖуравельД.П._Конкурс_2022-2023_208_ Dmytro Zhuravel
  Результати Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство»

  Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 09.01.2023 р. № 9 на базі Миколаївського національного аграрного університету (далі – МНАУ) у 2022/2023навчальному році проходив Міжнародний студентський професійний творчий конкурс «Аграрні науки та продовольство». Координацію Конкурсу забезпечувало Міністерство освіти і науки України. Організаційно-методичне забезпечення Конкурсу здійснювала Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства […]

 • Вітаємо О.Г. Скляр з ДН!
  Вітаємо Олександра Григоровича Скляра з Днем народження!

  Вітаємо Олександра Григоровича Скляра кандидата технічних наук, професора, виконуючого обов’язки завідувача кафедри експлуатації та технічного сервісу машин з Днем народження!