В лабораторії ремонту агрегатів гідросистем ауд. 7.101 проводиться лабораторна робота: «Засоби механізації для діагностування, обкатки і випробування агрегатів гідравлічних систем». Метою роботи є вивчення технічних характеристик і будови засобів  для діагностування, обкатки і випробування агрегатів гідравлічних систем.

В процесі виконання робіт студенти ознайомлюються з обладнанням робочих місць лабораторії ремонту гідравлічних систем.Вивчають основні несправності і відмови гідравлічних систем автомобілів, тракторів, комбайнів, способи їх виявлення і усунення. Вивчають склад і технічну характеристику засобів механізації для визначення технічного стану, обкатки і випробування агрегатів гідравлічних систем. Вивчають основні операції технологічного процесу ремонту агрегатів і вузлів гідросистем, а також послідовність їх виконання.

Навчаються вибирати, аналізувати конструкцію і обґрунтовувати вимоги до засобів механізації для визначення технічного стану гідроагрегатів при проведенні ТО а також обкатки і випробування після ремонту.

Вивчають будову та принцип роботи стендів КИ – 4815М,  КИ – 4896М, КИ-5218М для регулювання і випробування агрегатів начіпної гідравлічної системи, гідропідсилювачів рульового керування, масляних насосів і фільтрів системи мащення (за рисунками і діючими стендами).