В лабораторії зварювання і наплавлення ауд. 7.108 проводяться лабораторні роботи: «Засоби механізації для проведення наплавлювальних робіт при ремонті деталей машин», «Зварювання і наплавлення в середовищі вуглекислого газу при ремонті машин», «Автоматичні способи наплавки деталей машин. Наплавка під шаром флюсу. Вібродугова наплавка» та «Електроіскрова обробка деталей на установці ЕФІ-25М», «Відновлення деталей машин електроконтактним приварюванням».

Лабораторна робота «Засоби механізації для проведення наплавлювальних робіт при ремонті деталей машин». Метою роботи є вивчення засобів механізації і вміння вибирати обладнання для відновлення деталей дуговим наплавленням.

В процесі виконання роботи студенти вивчають: технологічні процеси і технологічні умови відновлення деталей типу «ВІСЬ» і «ВАЛ» способами наплавлення, склад обладнання для наплавлення деталей, технічну характеристику обладнання для ремонту деталей методами наплавлення, будову заводського обладнання (установок) для зварювання наплавлення деталей при ремонті машин.

Лабораторна робота «Зварювання і наплавлення в середовищі вуглекислого газу при ремонті машин»

Лабораторна робота «Автоматичні способи наплавки деталей машин. Наплавка під шаром флюсу. Вібродугова наплавка»

Лабораторна робота «Електроіскрова обробка деталей на установці ЕФІ-25М»

Лабораторна робота «Відновлення деталей машин електроконтактним приварюванням»