Шановні абітурієнти, майбутні фахівці, магістри й аспіранти!

Rektor2

Головна мета діяльності ТДАТУ –

забезпечення найвищої якості

підготовки сучасного фахівця

Зараз ви стоїте перед вибором, можливо, найголовнішим у своєму житті – ким стати, яку спеціальність обрати?
Таврійський державний агротехнологічний університет славиться своїми досягненнями, освітянськими традиціями, якістю навчання, співпрацею із зарубіжними організаціями та вищими навчальними закладами. ТДАТУ широко відомий не тільки в Україні, а й за кордоном.
Підготовку висококваліфікованих фахівців забезпечують викладачі – справжні професіонали своєї справи, серед яких 250 кандидатів наук, доцентів та понад 40 докторів наук, професорів, відомих вчених, академіків, членів-кореспондентів академій наук, наукові школи яких відомі далеко за межами України.
Наш університет продовжує динамічно розвиватися, забезпечуючи високу та об’єктивну якість знань студентів усіх спеціальностей.
Таврійський державний агротехнологічний університет був неодноразово успішно представлений на міжнародних та Всеукраїнських виставках, презентаціях, різноманітних освітянських форумах, заходах та нагороджений високими нагородами, ознайомитися із якими можна тут.
Минуле, сьогодення та майбутнє нашого університету – це наші прекрасні студенти, які активно беруть участь у науковій діяльності, студентському самоврядуванні, культурно-масових заходах, зберігають і розвивають кращі традиції та досягнення університету, є його справжніми патріотами.
Навчатися у нашому університеті не просто престижно і вигідно, але й дуже цікаво:
  • навчання відбувається в інтерактивній формі (лекції поєднуються з виконанням актуальних практичних завдань, які проводяться у вигляді ділових ігор, тощо);
  • студенти мають широкі можливості займатися науковою діяльністю;
  • студенти мають реальну можливість проходити виробниче стажування за кордоном (США, Нідерланди, Велика Британія, Швеція, Німеччина, Данія, Франція, Росія, Польща, Китай та ін.);
  • студенти університету живуть насиченим життям: відвідують творчі художні колективи у Центрі культури та дозвілля ТДАТУ, спортивні секції у спортклубі ТДАТУ, курси англійської мови, беруть участь у спартакіадах, КВН, брейн-рингах, квестах, влітку відпочивають у спортивно-оздоровчому комплексі «Салют» на узбережжі Азовського моря у смт Кирилівка;
  • навчаючись в університеті, студенти здобувають практичний досвід самоврядування, беручи участь у діяльності студентського комітету ТДАТУ;
  • студенти-відмінники ТДАТУ мають можливість отримувати стипендії Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, ім. Посмітного, ім. Грушевського, Запорізької обласної ради, Запорізької обласної державної адміністрації, міського голови м. Мелітополя, ректора університету.
Після закінчення університету ви, наші майбутні студенти, отримаєте дипломи державного зразка з додатком до диплому міжнародного зразка, що надає можливість здійснювати професійну діяльність у провідних країнах світу.
Я впевнений, що попереду у вас багато особистих перемог. Бажаю, щоб кожен новий навчальний рік наближав вас до головної мети – знайти своє місце в житті і стати гідним громадянином України!
Я запрошую вас до навчання в нашому університеті та до плідної співпраці!
Давайте і надалі будуватимемо наш світлий, прекрасний будинок – ТДАТУ на благо та щастя всіх нас, для розвитку і розквіту нашої Батьківщини!

                                            Ректор ТДАТУ, д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України Кюрчев Володимир Миколайович