Шановні абітурієнти, майбутні фахівці, магістри й аспіранти!

 

ректор Кюрчев С.В.

Вітаю Вас на сторінці приймальної комісії Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного – провідного закладу вищої освіти Півдня України, який протягом 90 років готує висококваліфікованих фахівців, затребуваних на ринку праці.

Зараз ви стоїте перед вибором, можливо, найголовнішим у своєму житті – ким стати, яку спеціальність обрати?

ТДАТУ славиться своїми досягненнями, освітянськими традиціями, якістю навчання, співпрацею із зарубіжними організаціями та закладами вищої освіти. Університет посідає лідируючі позиції в освітньому просторі, має високий рейтинг серед роботодавців, широко відомий не тільки в Україні, а й за кордоном.

Серед наших випускників – політики, управлінці, громадські діячі та керівники підприємств різних форм власності. Вони працюють у різних галузях і є невід’ємною частиною як історії ТДАТУ, так і країни.

Особливістю нашого університету є висококваліфікований професорсько-викладацький склад – справжні професіонали своєї справи, серед яких лауреат Державної премії України з науки і техніки, 2 члени-кореспонденти Національної академії аграрних наук України, 12 Заслужених діячів у різних галузях, 50 докторів наук та професорів, понад 200 кандидатів наук та  доцентів.

Наші студенти мають змогу навчатися за програмами подвійних дипломів в університетах-партнерах та беруть участь у виробничих практиках та фахових стажуваннях на кращих фермерських господарствах та у сфері готельно-ресторанної справи Німеччини, Франції, Данії, Нідерландів, Великобританії, Швейцарії, Швеції, Болгарії, США, Італії та інших країнах світу.

Щороку ТДАТУ відкриває свої двері для здібної молоді, яка прагне побудувати власну успішну кар’єру і згодом стане інтелектуальною елітою України.

Запрошую Вас приєднатися до успішної молоді ТДАТУ, бо сучасна освіта – саме тут!

З повагою,

ректор Таврійського державного агротехнологічного

університету імені Дмитра Моторного,

доктор технічних наук, професор

Сергій КЮРЧЕВ