Шановні абітурієнти!

Запрошуємо відвідати День відкритих дверей, який ми проведемо за індивідуальною програмою для кожного з Вас!

Ви можете обрати ОДНУ або ДЕКІЛЬКА програм та зустрітись з представниками Університету (можливе використання відеозв’язку)

Програма №1. Знайомство з університетом.

Розповідь про історію і сьогодення навчального закладу, структуру університету, освітні програми, наукову діяльність, студентське життя тощо.

Програма №2. Знайомство з факультетом.

Якщо Ви визначились з майбутньою спеціальністю, ми можемо організувати зустріч з деканом факультету, завідувачами кафедр, викладачами, детально розповісти про обрану спеціальність, про навчальні дисципліни, які ви будете вивчати.

Програма №3. Консультація по особливостям вступної кампанії 2023.

Представники приймальної комісії проведуть для Вас презентацію особливостей цьогорічної вступної кампанії і компетентно нададуть відповіді на всі запитання, пов’язані з її ходом. Відповідальний секретар Приймальної комісії проконсультує абітурієнтів з індивідуальних складних питань.

Тел.   (099) 614-83-02,   (098) 751-74-48 (Viber, Telegram)