Шановні абітурієнти!

Запрошуємо відвідати День відкритих дверей, який ми проведемо за індивідуальною програмою для кожного з Вас!

Що для цього потрібно?

• оберіть зручний для Вас час;

• оберіть індивідуальну програму;

• заповніть форму для зворотного зв’язку;

• дочекайтеся дзвінка від представника університету;

• Все готово. Ми чекаємо на Вас!

Ви можете обрати ОДНУ або ДЕКІЛЬКА програм!

Програма №1. Екскурсія університетом. Тривалість: 1 година

Екскурсія корпусами університету, розповідь про історію і сьогодення навчального закладу. Ви відвідаєте музей, комп’ютерні класи, бібліотеку, їдальню, лабораторії та навчальні аудиторії. Ви матимете можливість познайомитися з деканами факультетів, а представники приймальної комісії проконсультують вас щодо умов вступу та дадуть відповіді на запитання.

Програма №2. Знайомство з факультетом. Тривалість: 1 година

Якщо Ви визначились з майбутньою спеціальністю, ми можемо сфокусувати Вашу екскурсію, а саме: організуємо зустріч з деканом факультету та завідувачами профілюючих кафедр, разом із Вами завітаємо на лекції або лабораторні заняття. За бажанням, ми можемо провести презентацію вашої майбутньої спеціальності.

Програма №3. Консультація по особливостям вступної кампанії 2018. Тривалість: 30 хвилин

Представники приймальної комісії проведуть для Вас презентацію особливостей цьогорічної вступної кампанії і компетентно нададуть відповіді на всі запитання, пов’язані з її ходом. Відповідальний секретар Приймальної комісії проконсультує усіх абітурієнтів з індивідуальних складних питань.

Програма № 4. Проведення пробного фахового вступного випробування. Тривалість: 1 година

Якщо Ви випускник коледжу і бажаєте вступити до університету, Вам при вступі необхідно буде складати фахове випробування у формі комплексного тестування. Для того, щоб оцінити власні сили, ми можемо надати Вам унікальну можливість – провести імітацію справжнього вступного випробування.

Записуйтесь

або телефонуйте: (0619) 42-31-27; (098) 499-17-04