Шановний вступнику!

Запрошуємо тебе взяти участь у Всеукраїнських олімпіадах ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.
До уваги випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також осіб, які отримали повну загальну середню освіту!
Таврійський державний агротехнологічний університет проводить для вступників університету в 2019 році Всеукраїнські олімпіади з таких предметів:
  • Українська мова та література
  • Фізика
  • Біологія
  • Хімія
  • Географія
  • Іноземна мова (англійська, німецька)
Участь в олімпіаді дає унікальну можливість збільшити значення свого конкурсного бала, шляхом додавання до одного з конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО до 20 балів при вступі до ТДАТУ на такі спеціальності:
  • 101 Екологія
  • 131 Прикладна механіка
  • 133 Галузеве машинобудування
  • 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  • 181 Харчові технології
  • 193 Геодезія та землеустрій
  • 201 Агрономія
  • 203 Садівництво та виноградарство
  • 208 Агроінженерія
  • 263 Цивільна безпека
Олімпіада проводиться у два тури
  • Перший – дистанційний, онлайн на навчально-інформаційному порталі ТДАТУ (термін проведення з 01.12.2018 по 01.03.2019).
  • Другий – очний, в університеті (термін проведення з 15.03.2019 по 01.05.2019).
Основні засади проведення Олімпіади
  • Дистанційний та очний тури олімпіад проводяться у формі тестового комп’ютерного тестування, яке здійснюється на навчально-інформаційному порталі (НІП) ТДАТУ nip.tsatu.edu.ua у формі самостійного діалогу учасника олімпіади з комп’ютером.
  • Учасник отримує 50 завдань. Кожне завдання містить чотири варіанти відповідей, серед яких лише одна правильна.
  • Кожна правильна відповідь оцінюється у 2 бали. Результати дистанційного та очного туру Олімпіади оцінюються за шкалою від 0 до 100 балів.
  • Одна й та сама особа може взяти участь в олімпіадах з декількох предметів, при цьому нарахування додаткових балів здійснюватиметься тільки за одним конкурсним предметом.
  • До участі у другому турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 балів у першому турі.
  • Додаткові бали до одного з конкурсних предметів додаються учасникам другого туру Олімпіади, які набрали не менше 90 балів з цього предмету, шляхом переведення результату із 100-бальної шкали у  20-бальну шкалу на основі даних таблиці
Бали,  одержані  у ІІ турі Олімпіади Додаткові бали до конкурсного предмету
98-100 20
  • Для нарахування додаткових балів необхідно при створенні електронної заяви на спеціальності при вступі на які можна отримати ці додаткові бали поставити відповідну позначку.
Послідовність дій для участі в Олімпіаді:
  • Для участі необхідно зареєструватися учасником Олімпіади, заповнивши відповідну форму у період з 12.2018 по 01.03.2019 року
  • На зазначену при реєстрації електронну пошту надійде логін та пароль для доступу до навчально-інформаційного порталу ТДАТУ
  • Здійснивши вхід на портал, необхідно обрати відповідний предмет та надати відповіді на питання. Якщо за результатами проходження першого туру вдалося набрати більше 75 балів – перший тур Олімпіади успішно пройдено. Вітаємо!
  • Другий тур Олімпіади проходитиме в університеті за розкладом у період з 15.03. по 01.05.2019 року, про участь у якому обов’язково повідомить представник університету телефоном або листом на електронну адресу.
  • Для участі у другому турі треба приїхати до університету, правильно виконати завдання другого туру, набрати більше 90 балів – і все, додаткові бали у тебе в кишені. Вітаємо!
Приклад розрахунку КБ учаснику олімпіади ТДАТУ
Склавши ЗНО, ти отримав 170 балів з української мови та літератури, 165 балів з біології, 150 балів з математики та маєш атестат зі 175 балами. При вступі на спеціальність «Агрономія» твій конкурсний бал (умовно) складатиме:
Укр.мова 170×0,4 + Біологія 165×0,3+ Математика 150×0,2 + Середній бал атестата 175×0,1 = 165 балів
Після успішної участі в олімпіаді з біології і отримання, наприклад, додаткових 18 балів твій конкурсний бал складатиме:
Укр.мова 170×0,4 + Біологія (165+18)×0,3+ Математика 150×0,2 + Середній бал атестату 175×0,1 = 170,4 бали (↑5,4)
Таким чином, за рахунок олімпіади ти отримуєш +5,4 бали до загального конкурсного бала, а це суттєво підвищує твої шанси вступити на місце державного замовлення.

Положення про проведення Всеукраїнських олімпіад ТДАТУ в 2019 році

Наказ про проведення Всеукраїнських олімпіад ТДАТУ в 2019 році