DOMUS PROPRIA EST DОMUS OPTĬMA

ВЛАСНИЙ ДІМ – НАЙКРАЩИЙ ДІМ

головний корпус

Університет має розвинену інфраструктуру:

 • 9 навчальних корпусів;
 • лекційні аудиторії;
 • науково-дослідні та навчальні лабораторії;
 • Центр культури і дозвілля;
 • конференц-зал;
 • концертний зал;
 • Музей історії університету;
 • Наукова бібліотека;
 • спортивно-оздоровчий комплекс «Салют»;
 • спортивний клуб «Таврія-університет»;
 • медичний пункт;
 • їдальня, буфети;
 • теле-радіо-прес-центр;
 • університетська газета «Агротаврія»;
 • навчально-науково-виробничий центр (c. Лазурне).

КАМПУС ТДАТУ

Кампус – це одна зі складових повноцінного навчання і відпочинку студента. Навколишній простір відіграє життєво важливу роль у тому, як студент відчуває себе під час навчання і наскільки залишається задоволений отриманою освітою.

У Таврійському агротехнологічному університеті – велика впорядкована територія з зеленими куточками, скверами, квітучими клумбами, острівками каштанових та платанових насаджень. Площа кампусу – понад 5 га, з яких озелененої території – понад 4,5 гектари.

У зоні крокової доступності знаходяться 9 навчальних корпусів.

АУДИТОРНИЙ ФОНД ТА ЛАБОРАТОРІЇ

 У навчальному процесі задіяні:

 • понад 220 аудиторій, у т.ч. – 34 лекційних. 18 лекційних аудиторій навчальних корпусів оснащені мультимедійними установками, які забезпечують сучасний рівень представлення інформації під час проведення всіх видів навчальних занять;
 • понад 100 навчальних лабораторій.

Сучасний рівень навчального процесу забезпечують 27 комп’ютерних класів. У навчальному процесі задіяно більше 800 ПК, об’єднаних у корпоративну мережу та підключених до Інтернету та WI-FI.

ХАРЧУВАННЯ

 На території кампусу працюють буфети, їдальня – загальною площею 872 м2 на 300 посадкових місць.

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

 Медико-профілактичне обслуговування студентів і викладачів проводиться в медичному пункті університету, який розташований на території кампусу та у міських поліклініках №1 та №2 .

 

ГУРТОЖИТКИ

 Три гуртожитки університету дозволяють комфортно розмістити більше 1700 студентів. Кожен гуртожиток має необхідні умови для проживання, навчання і відпочинку: бібліотеку, розширений доступ до мережі Інтернет, комп’ютерні класи.

Спортивні майданчики, тренажерні зали гуртожитків, створюють сприятливі умови для фізичного розвитку студентів у вільний від навчання час.

 

НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНЕ ГОСПОДАРСТВО

 На полях (загальна площа 1800 га), студенти проходять навчальну та виробничу практику, набувають навички роботи на сучасніших зразках вітчизняної та зарубіжної сільськогосподарської техніки, отримують права тракториста і водія.

 

НАУКОВА БІБЛІОТЕКА

Університетська наукова бібліотека є важливим компонентом інформаційно-освітнього середовища університету. Тут накопичено понад 400 тис. примірників друкованих та електронних видань.

За останні роки фахівцями бібліотеки створено електронний каталог, електронну бібліотеку, інституційний репозитарій, власний сайт, який виконує функції інформаційного порталу.

До послуг користувачів – зал електронних ресурсів, читальні зали на 185 посадкових місць, вільний доступ до мережі Інтернет та бездротової зони WI-FI.

Наукова бібліотека проводить змістовні цікаві просвітницько-виховні заходи для студентської молоді.

 

МУЗЕЙ ТДАТУ

Музей історії університету було відкрито 15 жовтня 1982 року на честь 50-річчя заснування навчального закладу, і сьогодні він залишається невід`ємною частиною життя ТДАТУ.

Сьогодні у музеї зібрана величезна історична колекція (понад 2.5 тисячі експонатів), яка у деталях відображає історію навчального закладу з дня його заснування.

У музеї завжди людно: випускники різних років, численні гості університету, студенти та абітурієнти жваво знайомляться з віхами життя навчального закладу.

 

 

ВІДДІЛ “ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ ТА ІНФОРМАЦІЇ”

Центр виконує великий обсяг роботи: виходять в ефір щоденні теле- та радіопрограми, щотижнево виходять відео та аудіо новини університету, виконується відеозйомка визначних подій вищого навчального закладу, виготовляються рекламні ролики, відеофільми про кафедри, надається допомога студентам усіх факультетів у випусках студентських радіопередач і програм.

 

ЦЕНТР КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ (ЦКД)

 Центр культури і дозвілля університету є основним місцем проведення загальноуніверситетських масових заходів, культурно-масової роботи.

У ЦКіД університету на постійній основі працює 20 колективів художньої самодіяльності університетського рівня та художніх колективів факультетів, до діяльності яких залучено більш як 500 студентів ТДАТУ.

Базовими колективами художньої самодіяльності університету є:

 • Народний хореографічний ансамбль «Юність».
 • Зразковий ансамбль сучасного танцю «Світлана».
 • Вокальна студія «Колаж».
 • Вокальна студія «D’Voice».

Команди КВК університету та факультетів.

Щорічно в ЦКіД проводиться понад 100 загальноуніверситетських масових та культурно-масових заходів різного рівня.

СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС «САЛЮТ»

 Спортивно-оздоровчий комплекс «Салют» на Азовському узбережжі в самому центрі смт. Кирилівка може одночасно прийняти 150 відпочивальників. Тут створені всі умови для комфортабельного відпочинку та оздоровлення.

На базі комплексу щорічно проводяться науково-практичні конференції і семінари як всеукраїнського, так і міжнародного рівня.

Спортивно-оздоровчий комплекс «Салют» – це справжня перлина в намисті курортного узбережжя Кирилівки, де кожного року відпочивають сотні викладачів і студентів університету.

CПОРТИВНИЙ КЛУБ «ТАВРІЯ-УНІВЕРСИТЕТ»

Для cтудентів cтворено комфортні умовидля занять фізичною культурою та спортом. Сучасний спортивний клуб «Таврія-університет» включає великий спортивний корпус з 9-ма спеціалізованими спортивними залами.

Основні спортивні заходи СК «Таврія-університет» – це проведення спартакіад серед студентів і співробітників університету та організація участі спортсменів університету у спортивних змаганнях різного рівня.

ГАЗЕТА «АГРОТАВРІЯ»

Університетська газета «Агротаврія» має широке коло читачів як в університеті, так і у коледжах, які входять до його складу.

На сторінках газети публікується інформація про головні події в житті університету за місяць – досягнення, здобутки, нові розробки в галузі науки і техніки, закордонні практики наших студентів, загальноуніверситетські заходи під керівництвом студентських рад ТДАТУ, новини спорту та культурного життя.