Переглянути випуски газети “Агро Таврія”

лого

Одна з найяскравіших сторінок студентського життя у ТДАТУ – газета «Агро Таврія». Газета була заснована 6 листопада 1990 року під назвою «Студенческий вестник» (газета виходила російською мовою), вона проіснувала до січня 1994 року. З лютого 1994 року було розпочато випуск газети під назвою «Таврическая академия». З січня 2001 року газета почала друкуватися державною українською мовою, відповідно до цього змінюється і назва на «Таврійська академія». У 2008 році змінюється формат газети і назва – «Агро Таврія».

ДЕНИС ВОДОП’ЯНОВ начальник редакційно-видавничого відділу

До складу редакційної колегії газети входять проректори, декани, завідувачі кафедрами, начальники підрозділів, голова студентської ради університету. Відповідає за видання газети – редакційно-видавничий відділ.

Газета має широке коло читачів як в університеті, так і у коледжах, які входять до складу ТДАТУ. Окрім цього, «Агро Таврія» надсилається в інші заклади вищої освіти України, а також до шкіл та профтехучилищ Мелітополя.

На сторінках газети подається інформація про головні події у житті університету: досягнення, здобутки, нові напрацювання в області науки і техніки, закордонні практики наших студентів, загальноуніверситетські заходи, новини спорту та культурного життя.

Гасло «Агро Таврії»: «Тримаємо руку на пульсі життя і завжди в центрі подій».

За роки існування газета «Агро Таврія» брала участь у багатьох конкурсах газетних видань молоді, серед них –  «Молодіжний акцент», де наше видання неодноразово нагороджувалось дипломами в номінації «Найкраща студентська газета».

У 2014 році Державною установою «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» було започатковано Конкурс на кращу газету ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України. Наша газета «Агро Таврія» стала кращою у номінації «Краще висвітлення навчально-педагогічного процесу».

E-mail редакційно-видавничого відділу: agrotavria_tsatu@ukr.net