25 квітня ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, професор Сергій Кюрчев взяв участь у робочій зустрічі ректорів закладів вищої освіти Запорізької області з Міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим та головою Запорізької обласної адміністрації Iваном Федоровим.

У ході зустрічі керівники закладів вищої освіти Запорізької області обговорили низку актуальних питань щодо функціонування ЗВО під час війни. А саме: виклики Вступної кампанії у 2024 році в прифронтовому регіоні; формульний принцип фінансування державних закладів вищої освіти; питання грантової системи оплати навчання; запровадження індикативної собівартості навчання. Також  обговорили особливості функціонування тимчасово переміщених закладів вищої освіти Запорізької області.

Сьогодні Запоріжжя – прифронтовий регіон, тому одне з важливих питань – створення максимально безпечних умов для функціонування закладів вищої освіти. Запровадження спеціальних умов вступу для молоді Запорізького регіону, яким в подальшому доведеться відновлювати економіку регіону та країни, сьогодні надважливе.

Оксен Лісовий подякував керівникам університетів Запорізької області  за роботу та зазначив, що освітній процес у закладах освіти регіону зі складною безпековою ситуацією здійснюється на високому рівні. Міністр окремо відзначив сумлінну та якісну роботу релокованих закладів вищої освіти, яким є Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.