Починається важливий етап складання зовнішніх вступних іспитів. Хвилюються не тільки випускники навчальних закладів, а також вчителі й батьки: як успішно скласти майбутньому студенту НМТ? Або вступнику до магістратури ЄВІ та ЄФВВ?

Залишились останні дні для підготовки, здається ніби все знаєш, а хвилюєшся.

ТДАТУ завжди тримає руку на пульсі і підтримує своїх вступників! Викладачі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на Освітньому порталі ТДАТУ розробили комплекс текстів, які наближені до реальних та мають коментарі до відповідей і посилання на теоретичний матеріал.

Ми пропонуємо спробувати свої сили для проходження іспитів для вступу на освітні рівні:

• Бакалавр (для випускників шкіл, закладів професійно-технічної освіти.та фахових коледжів)
  • Магістр
  • PhD (аспірантура)

Перевір свої знання разом з ТДАТУ і будь впевнений – ми підтримуємо тебе на шляху до вступу в університет!

Для реєстрації пройдіть за посиланням

або зателефонуйте +380674781221