Шановні вступники, плануєте вступити на бакалаврат? Здобути якісну освіту? Стати професіоналом та побудувати успішну кар’єру? Тоді вам до нас у Таврійський ДАТУ.

Таврійський ДАТУ пропонує широкий спектр спеціальностей від економічної до аграрної, від інженерної до IT.

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І БІЗНЕСУ  допоможе вам пізнати «мову» фінансів. На цьому факультеті ви навчитесь: створювати, просувати, рекламувати, продавати, керувати, оподатковувати та інвестувати! Справжня мрія багатьох, чи не так?

МЕХАНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – колиска провідних спеціалістів інженерної галузі. Саме тут ви навчитесь проєктувати, розробляти, обслуговувати, продавати, створювати різноманітну техніку з використанням сучасних комп’ютерних технологій.

На ФАКУЛЬТЕТІ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ви отримаєте знання з електроенергетики, автоматизації, мікропроцесорної техніки, комп’ютерного програмування та ще купу всього кльового.

ФАКУЛЬТЕТ АГРОТЕХНОЛОГІЙ ТА ЕКОЛОГІЇ допоможе вам дізнатися про будь-який етап виготовлення продукції: починаючи з її вирощування, закінчуючи її реалізацією.

У ТДАТУ ви можете вступити на будь-яку з 20 спеціальностей.