Відбулось громадське обговорення проєкту оновленої освітньо-професійної програми «Менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент» галузі знань 07 «Управління та адміністрування». .
Метою зустрічі стало обговорення проєкту освітньої програми «менеджмент» із роботодавцями, академічною спільнотою, здобувачами вищої освіти.
Гарант ОПП «Менеджмент» професорка кафедри менеджменту та публічного адміністрування д.е.н., професор Нехай Вікторія Василівна запропонувала присутнім внести пропозиції щодо оновлення діючої освітньо-професійної програми «Менеджмент» другого (магiстерського) рiвня вищої освiти відповідно до вимог «Положення про систему внутрішнього забезпечення якості в ТДАТУ», «Положення про освітні програми в ТДАТУ».
За пропозицією доцента кафедри, члена робочої групи ОП «менеджмент» Кравця Олега Васильовича необхідним є розширення сегменту обрання предметів вибіркової складової ОПП «Менеджмент». Студент групи 11МБМН Синюков Олександр Олександрович виступив з пропозицією розширення тематики практичних занять дисципліни «Управління змінами» (ОК9) у контексті усталення дяльності вітчизняних підприємств в умовах воєнного стану. Представники підприєств України Яхимович Катерина Олександрівна, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Грейз», Гусак Денис Олександрович, директор ПП «ВІДНОВЛЕННЯ-ПІВДЕНЬ» та Сажнєв Андрій Сергійович – директор товариства з обмеженою відповідальністю «ЗАПОРІЖЖЯТЕПЛОЕНЕРГО» підтримали пропозиції.
Результатом ділової зустрічі стало рішення про прийняття до уваги зазначених вище рекомендацій з підвищення якості ОПП та представлення проекту освітньо-професійної програми «Менеджмент» другого (магiстерського) рiвня вищої освiти на розгляд випускової кафедри.

33fae297-83dc-45e6-935d-95f3678b47bc