Силабус — навчальна програма дисципліни, яка включає в себе опис навчальної дисципліни, мету та завдання, змістовні модулі та найменування тем занять, тривалість кожного заняття, завдання до самостійної роботи, час консультацій, вимоги викладача, критерії оцінки, список використаної літератури.
По суті, силабус — це персоніфікована програма викладача для навчання студентів з кожного предмета, що оновлюється на початок кожного навчального року. Розробляється силабус на засадах освітньо-кваліфікаційної характеристики, освітньо-професійної програми підготовки фахівця того чи іншого рівня та відповідного навчального і робочого навчального планів, з врахуванням логічної моделі викладання дисципліни.
Силабус — аналог НМКД

При розробці силлабусу викладачами кафедри дотримується така структура:

Титульний лист. Зазначається факультет та кафедра, за якою закріплена дисципліна; назва і код дисципліни, курс та семестр вивчення; галузь знань, шифр та назва спеціальності; форма навчання; прізвище, ім’я та по-батькові викладача, який веде дану дисципліну, його науковий ступінь і вчене звання, посада, контактний телефон, електронна адреса чи персональний сайт.
Опис навчальної дисципліни. Вказується назва і код дисципліни, її характеристика; кількість кредитів, модулів та змістових модулів, загальна кількість годин вивчення дисципліни; рік, курс та семестр вивчення; галузь знань, шифр та назва спеціальності; кафедра, за якою закріплена дисципліна; форма науково-дослідного завдання.
Мета вивчення дисципліни. Формується відповідно до навчальної програми. Це мусить бути короткий та чітко сформований запис про досягнення головного результату при вивченні даного курсу.
Завдання вивчення дисципліни. Конкретизуються відповідно спеціальності і випливають із поставленої мети. Зазначається перелік знань, умінь та навиків, необхідних для освоєння дисципліни, а також перелік конкретних нових знань, умінь та навиків, які отримує студент після її освоєння.
Календарно-тематичний план. Складається у вигляді таблиці з зазначенням теми заняття, форми роботи, строків виконання проміжних завдань та модульного контролю.
Література для вивчення дисципліни. Основна література: оптимальна кількість джерел основної літератури – не більше 3-5 базових підручників та посібників, необхідні нормативно-правові акти, стандарти. Додаткова література: (список додаткової літератури може включати 10-15 джерел). Додаються також інтернет-джерела.
Політика виставлення балів.
Вимоги викладача.
Питання до заліку чи екзамену.

 

 

 

073 «Менеджмент»
281 «Публічне управління та адміністрування». ОПП першого (бакалаврського) рiвня вищої ocвіти.

ОПП першого (бакалаврського) рiвня вищої ocвіти

Основні компоненти ОПП

Вибіркові компоненти ОПП

281 «Публічне управління та адміністрування». ОПП другого (магiстерського) рiвня вищої ocвіти

ОПП другого (магiстерського) рiвня вищої ocвіти

Основні компоненти ОПП

Вибіркові компоненти ОПП

133 Галузеве машинобудування