29 лютого 2024 року відбулася онлайн-зустріч із представниками академічної спільноти, роботодавцями та здобувачами вищої освіти щодо обговорення проекту ОПП «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 073 «Менеджмент».
Гарант ОПП «Менеджмент» бакалаврського рівнів вищої освіти к.е.н., доцент Ірина Агєєва представила освітню програму, що реалізуються на кафедрі менеджменту та публічного адміністрування.
Після обговорення проекту ОПП «Менеджмент» вирішили:
1. Внести зміни до проекту освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рiвня вищої освiти за спецiальнiстю 073 Менеджмент, які схвалені за результатами громадського обговорення.
2. Прийняти до уваги пропозиції та рекомендації при впровадженні ОП в 2024 році та представити проект освітньо-професійної програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рiвня вищої освiти на розгляд випускової кафедри.
Рішення, ухвалені робочою групою, конкретизують кроки щодо підвищення ефективності освітньо-професійної програми у майбутньому.