2-3 березня 2024 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, в ході якого учні презентували результати своїх досліджень, в тому числі в рамках відділення Економіки працювали секції «Економіка та економічна політика», «Менеджмент та маркетинг», «Прикладна макро- та мікроекономіка», «Фінанси, банківська справа та страхування».

До складу журі увійшли науковці-представники університетів Запорізької області, зокрема к.е.н., доцент кафедри фінансів, обліку і оподаткування Сергій Косторной.

Тематика робіт охоплювала питання економічного відновлення України, залучення іноземних інвестицій, розвитку сільських територій, управління підприємствами, підвищення конкурентоспроможності ІТ-галузі, впровадження технологій SMART HOUSE, розвиток медичного страхування тощо.

Бажаємо учасникам нових наукових досягнень та успіхів в наступному етапі конкурсу!

Знімок екрана 2024-03-02 100346 Знімок екрана 2024-03-02 110112 Знімок екрана 2024-03-03 102056