4 квітня 2023 року викладачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування, а також студенти спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» прийняли участь у Третій козацькій міжнародній воєнно-історичній конференції з визнання масових вбивств українців на Кубані російською більшовицькою владою у двадцятих-тридцятих роках двадцятого століття геноцидом проти народу.

Організаторами конференції виступили Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, старшина Міжнародного Конгресу Українського козацтва, Гетьманська шляхетська академія імені князя Дмитра Вишневецького (Байди), Координаційна рада з питань розвитку козацтва при ЗОДА тощо.

Учасники конференції суворо засудили воєнно-терористичну агресію рф проти України двадцять першого століття, як продовження багатосотлітньої війни проти державності, влади, культури, мови, звичаїв і козацьких українських традицій вільного демократичного життя. Була підкреслена необхідність надання суворої оцінки злочинних дій російської більшовицької та сучасної диктаторської влади країни-агресорки.

Дякуємо голові Міжнародного Конгресу Українського козацтва Дмитру Сухініну, ректору ТДАТУ Сергію Кюрчеву та керівнику Запорізької обласної універсальної наукової бібліотека Ользі Волковій за високопрофесійне проведення актуального заходу, який сприяє патріотичному вихованню молоді.

Козацька конференція 2023 01 Козацька конференція 2023 02 Козацька конференція 2023 03