24 квітня 2024 року Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини став свідком захоплюючого виступу молодого покоління, яке представило свої наукові розробки на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із соціальної та економічної інклюзії. Серед цього яскравого моря талантів відзначилася Альбіна МОСКАЛЕНКО, здобувачка вищої освіти другого курсу спеціальності “Маркетинг” ТДАТУ.

Важливим аспектом участі Альбіни в конкурсі було її вміння ефективно презентувати свої ідеї та відповідати на запитання журі. Її виступ на підсумковій конференції конкурсу був відмінним прикладом впевненості та професіоналізму.

За результатами конкурсу, Альбіна МОСКАЛЕНКО отримала заслужений диплом ІІІ ступеня. Це визнання не лише підтверджує високий рівень її наукової роботи, а й ставить її на високу сходинку в області соціальної та економічної інклюзії.

Україна пишається своїми талановитими молодими вченими, які не лише досліджують актуальні проблеми, а й пропонують конкретні рішення для їх вирішення. Альбіна МОСКАЛЕНКО – яскравий приклад того, як здобувач вищої освіти може зробити вагомий внесок у розвиток суспільства, працюючи над власним науковим проєктом.

Вітаємо Альбіну МОСКАЛЕНКО з вдалим виступом на конкурсі та бажаємо їй подальших успіхів у науковій сфері та розвитку її досліджень! Її робота – не лише заслуга самої здобувачки вищої освіти, а й вагомий крок у напрямку покращення умов життя та лікування осіб з інвалідністю та ветеранів війни, що є актуальною проблемою сучасного суспільства.