Метою соціологічного опитування є удосконалення освітніх програм, стимулювання професійного зростання та підвищення кваліфікації науковопедагогічних працівників, покращення результатів діяльності ТДАТУ та їх узгодження з вимогами роботодавців та Міністерства освіти і науки України.

Опитування здобувачів вищої освіти щодо якості викладання дисциплін відбувається після проведення підсумкового модульного контролю №2 за всіма дисциплінами в кожному семестрі. Підведення підсумків за результатами анкетування щодо якості викладання дисциплін відбувається після завершення екзаменаційної (зимової, літньої) сесії. Результати опитування доводяться до викладачів через завідувачів кафедри, директора/деканів, проректора і ректора.

Опитування здобувачів вищої освіти є АНОНІМНИМ.

1 семестр
по факультету енергетики і комп’ютерних технологій