12 березня 2016 року викладачі кафедри суспільно-гуманітарних наук Шелудько О.О. та Щербакова Н.В. зі студентами груп 11 ЕН , 11 ОіА, 11 ЕП, 11 ФК, 11 МК ТДАТУ відвідали в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї персональну виставку нашого земляка Миколи Чумакова-Славова «Йому підвладні фарба та метал».

Численні роботи художника знаходяться у Франції, Німеччині, Італії, Канаді, Чехії, Прибалтиці, Молдові, Грузії та багатьох інших країнах, а також  приватних колекціях у різних куточках світу.

Студенти ознайомилися з багатогранною творчістю митця: станковим живописом, аквареллю, декоративно-прикладним мистецтвом (чеканка), дизайном. На виставці було представлено 35 робіт, серед яких 13 акварелей, 13 живописних полотен, 6 чеканок та 2 батика.

Студенти отримали справжнє естетичне задоволення від перегляду експозицій.

Кафедра суспільно-гуманітарних наук