15 березня 2016 року у Палаці культури ім. Кірова м. Запоріжжя відбувся фінал IV Обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування для студентської молоді «Я – Українка!», організований Обласним центром патріотичного виховання молоді.

За звання «Міс Українка 2016» змагалися 25 дівчат – студенток вищих навчальних закладів І-ІV ступенів акредитації м. Запоріжжя та області, з яких 12 конкурсанток вийшли до фіналу.

Таврійський державний агротехнологічний університет представляли кращі студентки, які є представницями студентського активу й органів студентського самоврядування: голова студентської ради університету ТДАТУ, студентка факультету економіки та бізнесу Ірина Кондратенко, студентка факультету економіки та бізнесу Ганна Горбань, студентка факультету агротехнологій та екології Катерина Колісниченко.

Провідною темою цьогорічного конкурсу було студентське самоврядування.

Метою конкурсу була підтримка обдарованої талановитої молоді, збереження, відродження та популяризація традицій української культури у формуванні світогляду та духовності підростаючого покоління, набуття цілісного сприйняття образу жіночої краси, залучення до участі у патріотичному русі, а також виховання духовних, морально-етичних цінностей, любові до України, рідного краю.

Протягом 5 днів дівчата нашого університету старанно готувалися до виступу: тренінги, ігрові заходи для дітей з вадами розвитку, інтелектуальні конкурси, випікання патріотичного торту для учасників АТО, дефіле та головне – підготовка до творчих номерів.

За результатами відбіркових турів у фіналі за звання «Я – Українка!» змагалась 12 красунь, однією з яких стала Ірина Кондратенко. Члени журі високо оцінили різноманітність талантів фіналісток, серед яких була гра на бандурі, виступ вокально-інструментального ансамблю, малювання в техніці батік, авторська пісня, танцювальні композиції тощо.

Окрім талантів журі оцінювало вихід у вечірніх сукнях, під час якого дівчата продемонстрували своє вбрання у супроводі військовослужбовців – учасників АТО.

Дівчата майстерно показали свої таланти, отримали масу позитивних емоцій та подарували глядачам гарний настрій.

Вітаємо фіналістку обласного конкурсу «Я – Українка!» Ірину Кондратенко, учасниць конкурсу Ганну Горбань та Катерину Колісниченко з блискучими виступами, які показали, що у ТДАТУ навчаються дуже чарівні й талановиті дівчата, які одночасно поєднують розум, красу, доброту та є справжніми лідерами! Бажаємо їм успіхів та нових перемог!