13 жовтня 2015 року у концертному залі Центру культури та дозвілля ТДАТУ відбувся святковий захід «Мужність і відвага крізь покоління», присвячений Дню захисників України.

Захід був організовано та проведено кафедрою суспільно-гуманітарних наук ТДАТУ з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Пам’ятні звуки старої похідної сурми і біль за долю Батьківщини розтривожили наші душі і з’єднали віхи всіх часів. У цю святкову годину ми віддаємо данину поваги сивочолим ветеранам, які грудьми захищали нашу землю у ІІ Світовій війні, мужнім воїнам-інтернаціоналістам, які виконували миротворчий обов’язок, захищали та зберігали мир на Землі, а також сьогоднішнім захисникам Вітчизни, що боронять нашу свободу і незалежність на Сході України, бо у їхніх руках спокій та безпека Батьківщини нашої.

Усі присутні, і студенти, і викладачі, зі сльозами на очах слухали вірші та пісні у виконанні студентів творчих колективів університету. Дуже зворушливими були виступи проректора університету О.Г. Скляра та начальника штабу батальйону «Карпатська Січ», доцента кафедри МЕЗ О.О. Зуєва. У залі також були присутні безпосередні учасники бойових дій на Сході України.

Цей захід не залишив байдужим жодного із присутніх. Особливо сподобалась глядачам відеопрезентація, що транслювалася на великому екрані протягом усього заходу.

Так нехай же щасливим буде життя України нашої, яку бережуть славні захисники її, нехай завжди мирним буде небо над нами!