13 жовтня викладачами кафедри суспільно-гуманітарних наук було проведено відео-заняття з обговоренням документального фільму «Аеропорт» режисера А.Сеітаблаєва та фрагментів художніх фільмів «Залізна сотня», «Нескорений» та один – в полі воїн».

У перегляді фільму та обговоренні теми захисту України від сепаратизму та неоголошеної агресії з боку Росії взяли участь студенти 11, 12 груп механіко-технологічного факультету та 11 ЕОНС.

Сучасні захисники територіальної цілісності та незалежності України зберігають і примножують таку святу військову традицію, як традиція військового товариства. Бойові традиції, що народилися у давні часи, протягом усієї історії України постійно розвивалися та наповнюються новим змістом новими поколіннями захисників Батьківщини.

Після перегляду та обговорення фільму студенти подякували за нову форму організації та  проведення відео-заняття.

Кафедра суспільно-гуманітарних наук