13 жовтня на факультеті АТЕ пройшло свято, присвячене Дню захисника України. Також це День українського козацтва та День Покрови Пресвятої Богородиці.

З передісторії нам відомо, що саме у цей день (у Покрову) козаки вибирала нових старшин. У 1999 році указом президента 14 жовтня — День українського козацтва. А через 15 років цей день був назначений Днем Захисника Вітчизни.

Свято пройшло весело та дружню. Воно було організовано на великій перерві як раз у середині навчального дня та застало усіх негадано. Організована програма включала в себе змагання для перевірки студентів на ініціативність, кмітливість, винахідливість та активність до дій. Приймати участь пропонувалося не лише нашим козакам (хлопцям), а й дівчатам, які відзначилися неабиякою активністю.

Особливо веселим виявився конкурс «Чи вміють козаки їсти-пити?», де хлопці на швидкість повинні були з’їсти хліб з салом. Але організатори приготували сюрприз та додали часник. Від цього завдання ускладнилося, але для справжніх козаків це дрібниця і вони з мужністю справилися з завданням.

Також під час свята кожному з глядачів було представлена можливість взяти собі зі «Скриньки побажань» бажання і не одне. Цитати для них були взяті із відомих кінофільмів, народних прислів’їв та висловлювань відомих людей. Така задумка підвищила глядачам настрій та не залишила нікого байдужим до цікавого свята.

Головченко Катерина, студентка 11 СХТ групи