Адміністрація Таврійського державного агротехнологічного університету, в особі ректора доктора технічних наук, професора Кюрчева Володимира Миколайовича та голови профспілкового комітету к.с-г.н., доц. Андрущенка Миколи Васильовича, висловили подяку учасникам виставки “Ukraine in my heart / З Україною в серці”, що проходила на кафедрі іноземних мов ТДАТУ з 5 по 8 квітня 2016 р.

Ректор відзначив, що експонати, представлені на виставці, продемонстрували, що в нашому університеті навчаються і працюють талановиті люди, у серцях яких палає вогонь любові до України. Володимир Миколайович побажав їм натхнення на створення нових робіт, творчого розвитку, а також і надалі власним прикладом сприяти національно-патріотичному вихованню нашої молоді.

Кожен учасник виставки отримав подяку за представлені творчі роботи в національному стилі і фото з ректором на пам’ять.

Викладачі кафедри іноземних мов

Фото Ганни Бовкун