У рамках проекту «З Україною в серці» протягом цього тижня у Таврійському державному агротехнологічному університеті проходить виставка творчих робіт студентів та викладачів. Організаторами виставки стали кафедра іноземних мов та наукова бібліотека ТДАТУ.

На виставці можна побачити багато унікальних експонатів, які протягом двох століть передаються із покоління в покоління. Стародавні українські рушники і корсет української селянки, створені наприкінці 18 початку 19 століття, плетена доріжка початку 20 століття незмінно притягують увагу відвідувачів.

Дух і колорит українського життя передають роботи, вишиті українським хрестом, унікальною технікою, характерною для української культури. Серед картин, вишитих таким способом, особливу увагу привертають роботи Ткаченко Наталії Дмитрівни, Бєлік Юлії, Рубанської Оксани. Неможливо відірвати погляд і від картин та ікон, вишитих бісером, рукодільницями Єременко Ганною, Чернухою Євгенією, Лєбєдєвою Іриною, Мельник Анною і Стоєвою Тетяною. На особливу увагу заслуговують неймовірні фотографії, зроблені Генсицьким Максимом і Агаміровою Каріною. На виставці представлені також роботи талановитих художників ТДАТУ Ольшанської Валентини, Нєжнової Галини, Ткаченко Марії Юріївни, Акатової Дар’ї, Жерелєйка Станіслава. Захоплення у відвідувачів викликають оригінальні декоративні свічки, виготовлені власноруч Ємельяновим Даніелем, веселі і добрі іграшки, зроблені Жуковою Аліною та Ляшенко Альоною, шедеври орігамі, створені Симоненко Даніілом. Роботи майстрині декупажу Кривонос Ірини Анатоліївни та  майстрині зі світфлористики Мельник Анни дарують відвідувачам особливу естетичну насолоду. А споглядаючи створені Єрьоміною Юлією дерева з бісеру – яблуньку і калину в оточенні української колористики, почуттями і думками вони переносяться у часи Гоголівської Диканьки.

Кафедра іноземних мов дуже вдячна всім, хто відгукнувся на запрошення взяти участь у виставці і представив на ній свої чудові роботи. Висловлюємо подяку науковій бібліотеці ТДАТУ та її директору Білоцькій Ользі Миколаївні за добірку інформативної і яскравої літератури для виставки.

Приємно, що проведення виставки викликало жвавий інтерес як серед студентів, так і серед працівників університету. Відвідувачі отримали можливість відчути дух нашої країни у творчості минулого і сучасного, зупинитися і згадати своє коріння, замислитися над майбутньою долею України і усвідомити, що вона живе в серці кожного з нас.

Запрошуємо усіх охочих на нашу експозицію цього тижня з 10 до 14 години на кафедру іноземних мов (5 поверх 2 корпусу ТДАТУ).

Кравець О. О., старший викладач кафедри іноземних мов

Фото Ганни Бовкун