За ініціативою активу 13-СЕН групи (староста Рогожкін В., заступник старости Халіман Л. та профорг Литвиненко А.) енергетичного факультету при підтримці куратора доц. кафедри ЕТ і ЕМ Нестерчук Д.М. студенти групи прийняли участь у благодійній акції «Перемога залежить від кожного з нас».

Головна мета участі студентів – це  допомога та підтримка бійців напередодні державного свята – Дня Збройних Сил України.

3 грудня 2015 р. в профспілковому комітеті університету відбулася передача волонтерам усіх подарунків для бійців ЗСУ до Дня Святого Миколая та Новорічних свят, що зібрали студенти та співробітники нашого університету.

На цьому заході староста нашої групи Віталій Рогожкін прочитав зворушливого листа до воїнів зі словами віри у перемогу та передав волонтерам ліки, продукти харчування та сіль. А збірку науково-популярних журналів «100 великих битв, які змінили світ» студенти нашої групи подарували для поранених бійців, які лікуються у Дніпропетровському військовому шпиталі.