Під таким гаслом у ТДАТУ була проведена акція зі збору допомоги військовим, які наразі перебувають в АТО.

«Дуже хотілося підтримати наших військових і порадувати з нагоди Дня Збройних Сил України», – зазначив ініціатор заходу студент І курсу Михайло Гречкин. До акції долучилися студенти, викладачі та працівники університету, яким небайдужа доля Захисників України.

Цього разу велика передача була зібрана для 54 ОПМБ (окремого мотопіхотного батальону ЗСУ), у складі якої служить викладач університету Олександр Олександрович Зуєв. Сюди увійшли медикаменти, книги, продукти харчування, засоби особистої гігієни, теплі шкарпетки, патріотичні календарі та листи для військових.

Не забули студенти і про поранених українських військових. Спеціально для них зібрали книги різних жанрів, а також велику добірку «100 битв, які змінили світ». Вони будуть передані до Дніпропетровського військового госпіталю, щоб наші Захисники читали та розуміли, що ті події на Сході України, в яких вони брали безпосередню участь, також увійдуть в історію. І наступні покоління рівнятимуться на таких сміливих і самовідданих чоловіків, які ціною власного здоров’я та життя відстояли Україну.

Ми дуже вдячні усім, хто бере участь у подібних акціях і наголошуємо, що збір допомоги триває. Наступну передачу плануємо передати до Дня Святого Миколая – 19 грудня. Особливо актуальними залишаються протизастудні та противірусні медикаменти, теплі речі, смаколики, власноруч зроблені сувеніри, обереги та листи зі словами вдячності та підтримки.

Завідувач кафедри

іноземних мов Ю.О. Полікарпова

Таврійський державний агротехнологічний університет не може залишатися осторонь подій, які відбуваються в Україні. В умовах неоголошеної війни, яка ведеться на сході країни, наш громадянський обов’язок – допомогти та підтримати бійців Збройних сил України, всіх військових формувань, що захищають нашу Батьківщину. (більше…)