«Світова слава Шевченкова зpостає й шиpиться pазом зі славою його наpоду, pазом із зростанням pолі й пpестижу нової, вільної Укpаїни…» (Олесь Гончаp)

Тарас Шевченко для кожного свідомого українця – не просто народний поет, талановитий митець, а й національний пророк, апостол правди, заступник знедолених, провидець, великий патріот та один з найбільш відомих революціонерів нашого народу.

Адже справді майже кожна сторінка «Кобзаря» – це палкий заклик любити свій народ і край, пророчий осуд усякої неправди і неволі, рішучий осуд насильства, релігійного лицемірства і соціальної несправедливості. І хоч саме цими днями минуло вже 202 роки від дня його появи на світ, а значущість цієї постаті та його слів абсолютно не зменшилася.

10 березня 2016 року кафедрою суспільно-гуманітарних наук було проведено Шевченківські читання. У цьому заході взяли участь студенти груп 21 та 22 ПМО. З уст учасників звучали різні за змістом і направленістю поезії Т.Г. Шевченка, які не змогли залишити байдужим жодного слухача. Наша молодь іще раз довела, що вона не тільки інтелектуально та естетично розвинена, а ще й досить талановита. Тож дякуємо усім, хто подарував нам незабутню подорож у поетичний світ Кобзаря. Бажаємо подальших успіхів!!!

Викладач кафедри суспільно-гуманітарних наук Шлеїна Л.І.