dxAKr_F4Omg18 травня 2016 року у ТДАТУ відбувся довгоочікуваний студентський конкурс «Містер та Міс ТДАТУ – 2016: Краса по-українськи».  У творчому проекті патріотичного спрямування взяли участь 12 студентів університету: 6 мужніх хлопців та 6 чарівних дівчат, які усіма силами намагалися подарувати нам справжнє свято краси та показати свою грацію та витонченість, харизматичність та креатив.

Глядачам та журі було представлено такі виступи: «Візитка»,«Діловий стиль», «Краса по-українськи», конкурс «Фотосесія», а також вихід у вечірніх сукнях та костюмах.

Конкурсні виступи учасників перемежовувалися концертними номерами. Із найсучаснішими піснями, які «підхватив» зал, виступали солісти вокальної студії «Колаж», родзинкою серед яких була пісня «А ти такой» Сергія Алєксєєва та викладача кафедри СГН Щербакової Ніни Володимирівни із веселим відеороликом. Яскраві виступи подарували спортивно-танцювальний центр «Глорія», шоу-балет «Зіг-заг», центр сучасної хореографії «Акцент» та ін.

Особливістю конкурсу-шоу був цікавий (а іноді і дуже веселий та незвичайний) відеосупровід вокальних композицій, який підготували співробітники Теле-радіо-прес-центру університету.

Кожен учасник та учасниця здобули перемогу у тій номінації, в якій, на думку журі та глядачів, вони були найкращі.

Отже, цьогорічні Містер Стиль – Леонов Ігор (ф-т ІКТ), Містер Топ-модель – Булгаков Влад (МТФ), Містер Мужність – Рябінський Олексій (ф-т ІКТ), Містер Зірка сцени – Пузанов Дмитро (ф-т АТЕ), Містер Креативність та Містер Глядацьких симпатій – Сич Микита (ф-т ІКТ), Містер Фото – Ганзін Максим (ФЕБ).

Дівочі номінації розподілилися так: Міс Стиль та Міс Глядацьких симпатій – Івова Наталія (ф-т АТЕ), Міс Топ-модель – Євтушенко Ганна (ЕнФ), Міс Чарівність – Терещенко Юлія (ф-т АТЕ), Міс Зірка сцени – Грицаненко Аніта (ФЕБ), Міс Креативність – Блуд Вікторія (АТЕ), Міс Фото – Слободнюк Ірина (ф-т АТЕ).

Найвищі ж нагороди журі розподілило таким чином:

МІСТЕР ТДАТУ «Краса по-українськи» – ЛЕОНОВ ІГОР (ф-т ІКТ), І Віце-містер Рябінський Олексій (ф-т ІКТ), ІІ Віце-містер – Ганзін Максим (ФЕБ).

МІС ТДАТУ «Краса по-українськи» – ЄВТУШЕНКО ГАННА (ЕнФ), І Віце-міс – Терещенко Юлія (ф-т АТЕ), ІІ Віце-міс – Слободнюк Ірина (ф-т АТЕ).

Щиро вітаємо переможців та бажаємо творчої наснаги, підкорення нових вершин, ще більше звершень, здійснення заповітних мрій! Хай кожен подарований Всевишнім день буде для Вас зігрітий добротою, гарним настроєм та усмішками!

Олеся Данилюк, прес-служба ТДАТУ

Фото Ганни Бовкун