15 грудня на базі Таврійського ДАТУ відбувся ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Участь в обласному етапі Конкурсу взяли здобувачі закладів вищої освіти Запорізької області: Запорізького національного університету, Хортицької національної академії, Бердянського педагогічного університету, Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Запорізького державного медичного університету та Національного університету «Запорізька політехніка».

Враховуючи епідеміологічну ситуацію в країні, конкурс проходив у дистанційному форматі, за допомогою платформи Zoom.

За результатами були визначені переможці:

1 місце здобув Артур Резниченко (негуманітарний напрям), студент 11 ХТ групи факультет АТЕ;

3 місце у Аріани Коротиш (гуманітарний напрям), студентки 11 ФБ групи, факультет економіки та бізнесу.

Переможці обласного етапу Конкурсу візьмуть участь у фіналі, який відбудеться в Києві, у лютому 2022 року.

Вітаємо переможців ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, бажаємо успіхів у навчанні та визначних досягнень на життєвій ниві.

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»