Кафедрою менеджменту та публічного адміністрування 2 травня був проведений майстер клас в Центрі соціального захисту і підтримки дітей та сімей. В заході взяли участь школяри 9-11 класів Мелітопольських шкіл.
Проводила захід доцент кафедри мнеджменту та публічного адміністрування Вороніна Ю.Є. Школярі мали змогу відчути себе в ролі Президента пройшовши майстер клас «Один день Президента» де вони дізналися про Матрицю Ейзенхауера – це один з найпопулярніших інструментів, який використовується багатьма людьми по всьому світу: від звичайних працівників за наймом до керівників великих фірм і відомих на весь світ корпорацій. Основоположником цієї матриці є 34-й президент США Дуайт Девід Ейзенхауер ця матриця дає змогу оптимізувати свій робочий графік і список виконуваних завдань. Для того щоб навчитися правильно розраховувати свій час школярі виконали вправу «Пиріг». – Люди кажуть, час проходить. Це помилка! Час стоїть. Рухаємося ми. Час є у всіх, просто витрачаємо ми його по-різному. І від того, як ми це робимо, залежить те, як ми живемо.
Учасники активно спілкувалися, та цікавилися професіями пов’язаними з управлінням . Це була захоплююча подія, де школярі дізналися багато цікавого про тайм-менеджмент та управління державою.

Снимок экрана 2024-05-05 164516