Практика студентів є невід’ємною частиною процесу підготовки фахівців в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.
Виробнича практика «Менеджмент та адміністрування» студентів групи 11МБ МН спеціальності 073 «менеджмент» проводилась з відривом від навчання протягом шести тижнів – з 11.03.2024 по 20.04.2024. Керівник – професор Вікторія Нехай. Перелік підприємств, діяльність яких досліджують студенти під час практики був визначений кафедрою менеджменту та погоджений з Навчальним відділом ТДАТУ. Серед підприємств, з основами діяльності яких познайомились студенти, такі:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Гуд-Руф»;
Товариство з обмеженою відповідальністю «Транс-Сервіс-1»;
Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕТСТАР- КОМПАНІ»;
Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕМБУД-Запоріжжя»;
Благодійний фонд «Волонтерське об’єднання «Веста»;
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги N 2 м. Запоріжжя;
Центр надання адміністративних послуг Обертинської територіальної громади (смт Обертин, Івано-франківська область);
Товариство з обмеженою відповідальністю «Унімет»;
Товариство з обмеженою відповідальністю «Кріо Інтер Трейдінг» та інші.
20 квітня 2024 року відбувся захист звітів за результатами виробничої практики. Під час звітування та доповідей були оговорені проблеми та перспективи функціонування та розвитку сучасних підприємств, роль менеджменту в цьому процесі. Інформацію про зустріч було закріплено відповідним протоколом засідання кафедри менеджменту та публічного адміністрування.

Снимок экрана 2024-05-02 190124