ЩИРО ВІТАЄМО ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ ТДАТУ ЗІ СВЯТОМ!
День народження – це чудова нагода відзначити роль факультету у вихованні та професійному формуванні майбутніх економістів, маркетологів, підприємців, менеджерів та лідерів бізнесу. Нехай ФЕБ продовжує відкривати нові горизонти знань, надихати здобувачів освіти на досягнення великих вершин і стати центром передових досліджень у сфері спеціальностей: 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво і торгівля», 281 «Публічне управління та адміністрування», 242 «Туризм і рекреація».
Зичимо вам яскравих і успішних років, невичерпного джерела ідей та постійного зростання якісної освіти! Бажаємо розвитку, здобутків та процвітання!