25 квітня студенти ТДАТУ за ініціативи комітету студентської ради університету взяли активну участь у V щорічній Всеукраїнській соціально-екологічній акції «Зробимо Україну чистою – 2015» за підтримки Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради.

В суботу о 10 годині близько 50 студентів з усіх факультетів ТДАТУ на території Лісопарку збирали та виносили сміття. Учасників акції об’єднувало бажання зробити своє місто ще кращим, чистішим, внести свій внесок у поліпшення екологічного стану планети. Тому студенті активно боролися за чистоту довкілля.

Після закінчення акції виявилося, що студенти факультету інженерії та комп’ютерних технологій зібрали більше за всіх сміття, за що їм було оголошено подяку. Найоригінальніше сміття (килим) знайшов студент факультету ІКТ Станіслав Десятов.

Студентська молодь не залишилася байдужою і до озеленення Лісопарку, тому було посаджено «Дерево миру».

Дякуємо всім, хто прийняв участь у акції! Сподіваємося, що ця ініціатива буде сприяти більш дбайливому ставленню людей до навколишнього середовища та зробить світ трішечки кращим.